קידום אתרים

  • 11-11-2015
  • מאת שטרודלה

דוכני מזון לאירועים

 דוכני מזון לאירועים

 

אף חגיגה- יום הולדת, חתונה או בר מצווה- לא שלמה בלי מזון איכותי, שמעצים את השמחה של החוגגים באירוע. בשוק הצרכנות מקובל, שמי שרוצה לקבל תמורה גבוהה יותר, נאלץ לשלם יותר כסף והעקרון הזה נכון גם לגבי ענף המזון. חומרי גלם איכותיים, כמו גם זמן העבודה של שפים מעולים, שווה לא מעט כסף. למרות זאת, גם כאן אפשר להשיג חסכון משמעותי בכיס, מבלי להתפשר על האיכות. במקום להשכיר חברת קייטרינג, שתדאג להגיש את המנות לשוחלנות או לפתיחת בופה, אפשר להשכיר דוכני מזון. המבחר של דוכני מזון לאירועים הוא רחב כמגוון סגנונות האוכל והשכרתם היא, לעיתים קרובות, זולה יותר מהזמנת קייטרינג לאירוע.

 

היתרון של דוכני המזון

 

בדרך כלל, השימוש בדוכני מזון מתאים לאירועים המתקיימים במקומות פתוחים. אין הכרח להשכיר עגלות רבות, שמגישות סוגים שונים של אוכל. אפשר להשכיר דוכן או שניים, שמגישים מזון מסוג אחד. כאן בא לידי ביטוי היתרון הגדול של דוכני מזון לאירועים- אפשר להשכיר את שירותיהם של דוכנים, שמגישים מזון שלא מוגש בקייטרינג- פופקורן, נקניקיות בלחמניה, שוקולד, צמר גפן מתוק- אלו הם מוצרי מזון שלא יוגשו בקייטרינג, אך דוכני מזון שמגישים אותם, יכולים לשדרג את ההנאה מהאירוע- לילדים ולמבוגרים כאחד. השימוש בדוכנים מהסוג הזה באירועים לילדים יכול להוות אלרטנטיבה טעימה ומקורית לעוגת יום ההולדת המסורתית.

 

עגלות מזון לכל סוגי האירועים

 

יתרון נוסף שמשוייך לדוכני המזון הוא התאמה לגדלי אירועים שונים. קייטרינג, בדרך כלל, מחויב למספר מנות מינימלי או מקסימלי ונעשה בו שימוש בעיקר באירועים עתירי מוזמנים. עגלות מזון, לעומת זאת, יכולות להתאים לאירוע של משפחה או לאירוע של כמה מאות אנשים. העניין תלוי בתקציב העומד לרשותכם. דוכני המזון מצריכים פחות הכנות לוגיסטיות מקייטרינג, מאחר ובקייטרינג, נעשה לעיתים שימוש במלצרים- מה שמצריך העברה ותשלום לכוח אדם נוסף. בדוכנים, מי שמכין את המזון הוא גם זה שמגיש אותו לאורחים ובכך נחסכת טרחה רבה לחברה המארגנת. צמצום הטרחה משמעו גם מחיר זול יותר עבורכם, החוגגים.

 

איך בוחרים דוכני מזון?

 

בראש ובראשונה, הבחירה צריכה להיעשות על סמך טעמם הקולינרי של משתתפי האירוע. זהו, כמובן, עניין סובייקטיבי. בד בבד, ישנם כמה קריטריונים אובייקטיביים, שיש להתחשב בהם בעת תכנון האירוע. קודם כל, חשוב לשים לב לעניין הכשרות, במידה וישנם אורחים שהעניין חשוב להם. הדבר בא לידי ביטוי בסוג הכשרות של החברה ובשאלה האם מוגשים מוצרי בשר וחלב באותו האירוע. בנוסף, בידקו גם את רשיון העסק ורשיון התברואה של העסק- ללא התנהלות תקינה בתחומים הללו, האירוע שלכם עלול להפוך לעוגמת נפש גדולה. במקביל, בידקו האם החברה המפעילה זמינה במיקום ובעיתוי שבהם צפוי להיערך האירוע שלכם. אל תשכחו גם לבצע השוואת מחירים, כמקובל.

 


הוספת מאמר