• 18-11-2015
  • מאת sharonkal80

סורגים עמידים במראה חדשני

כאשר הבית הינו המבצר שלנו ישנה חשיבות ממעלה ראשונה לשמור על כל מה שליקטנו עבורו בצורה טובה יחד עם שמירה של הביטחון שהבית מקנה לנו עבור כל אחד מאיתנו. התקנה של סורגים בפתחים שיכולים לזמן סכנה הינה דבר מאוד חשוב שמסייע בשמירה על ביטחון הדיירים מפני כל סכנה שיכולה לאורב בחוץ.

לא חסרים מקרים של תקיפה, גניבות או מקרים של ילדים קטנים אשר טיפסו על אדן החלון בתמימות וסיכנו את עצמם בנפילה מגובה. לשם מניעה של היתכנות כל אלה ישנה אפשרות של התקנה פשוטה של סורג בכל פתח ברחבי הבית.

עולם שלם של סורגים חדשניים

הסורגים של היום כבר אינם בעלי מראה משעמם כפי שהיה נהוג פעם. לא מעט אנשים גרים בבניינים רבי קומות ומחפשים אחר סורגים אשר גם ישמרו על הביטחון של הדיירים, אולם לא יהיו על חשבון המראה הפסטורלי הנשקף מן הקומה העשירית. לשם כך ישנו מגוון רחב של סורגים המגיעים בצורות ועיצובים לבחירה אישית.

  1. חשוב שתכירו את התקנים בכל הנוגע לסורגים. ישנו מרווח ספציפי בין סורג לסורג הנועד למניעה של ילדים לעבור ביניהם ותקן של עמידה בעומס של עד 65 ק"ג שמאפשר לילד לטפס מבלי שהסורג יקרוס.

  2. אם אתם לא אוהבים את הרעיון של סורג קבוע, בחרו בסורגים אשר באים עם מנגנון של פתיחה, רק שימו לב כי הנעילה הינה חזקה דיה להרחקת פורצים ושמירה של הפתח סגור בשעת הצורך.

  3. הסורגים המוצלחים יהיו כאלה שגם מספקים את תחושת הביטחון הנדרשת מבלי להתפשר על המראה. ישנם סורגים שמגיעים עם "בטן" שניתן להניח עליה צמחיה שמשמחת את העיניים, כאלה שמגיעים בצביעה של גוונים חמימים ואחרים בעלי דוגמאות שמסייעות להם להיראות יותר יפים.

  4. חפשו אחר סורגים הצבועים בתנור לשם מניעה של חלודה וכן עשויים מפלדת אל חלד או ברזל מגלוון אשר מקנים להם עמידות לאורך זב מפני פגעי מזג האוויר.

  5. מסגרייה איכותית תדע לספק את ההתאמה המושלמת של סורג יפה ומעוצב שיספק את הביטחון הנדרש לכל בית או בית עסק אשר ייהנו משימוש בו לתקופה בלתי מוגבלת.


הוספת מאמר