אינטרנט

  • 21-11-2015
  • מאת sharonkal80

היבטים חשובים של עיצוב אתרים

כאשר אתם מבצעים עיצוב עבור אתר אינטרנט אתם למעשה כרוכים את רמת המשיכה וההצלחה שלו באותו עיצוב, ולכן ישנה חשיבות רבה לביצוע נכון של העיצוב על מנת שכמה שיותר גולשים ייהנו להיכנס אל האתר ולהמשיך ולעיין בו בתור לקוחות חוזרים.

עיצוב אתרים הינו דבר המחייב רמה גבוהה של יצירתיות ומעצב של אתרים הוא בגד אומן שמבין במידה רבה בתוכנות עיצוב כמו פוטושופ ודומיה, כאשר המטרה עיקרית שלו הינה להעביר את המידע לגבי העסק בצורה שמושכת את העין, מחזקת את המותג וגורמת לכל גולש להמשיך ולגלוש עוד ועוד באתר בצורה נוחה וברורה.

ממה מתחיל עיצוב אתרים?

כמו בכל דבר ישנו הגרעין הבסיסי של העיצוב שהוא הקונספט, הנושא של עיצוב האתר שיסייע להגדיר את העיצוב לאורכו ורוחבו של כל האתר כולו.

יש לבחור את הסגנון העיצובי עבור האתר אותו מעצבים ולהחליט אלו צבעים עיקריים ישלטו בסכמת הצבעים של האתר והשילוב של אלה בעיצוב בעל מסר ישיר או עקיף, כאשר העיצוב הסופי יהיה חייב להתאים לסוג הקהל שעתיד לגלוש באתר זה.

עיצוב של אתר פונקציונאלי

זו לא חוכמה להקים אתר מהמם המבוסס על פלאש אשר גרה את העין וימשוך את הגולשים אל עולמות מרתקים של תוכן חזותי, אולם מצד שני יהיה כמעט בלתי אפשרי לקידום בשל היותו לא קריא מבחינת מנועי החיפוש הפופולאריים. בנוסף, האתר חייב לכלול עיצוב אתרים אשר אינו מקשה על הגולש לעבור מתוכן אחד לאחר בצורה פשוטה ומהירה ומבלי שיצטרך לעבור בין כמה דפים כדי להגיע אל המידע שבו התעניין. דברים מעין אלה מפספסים את הנקודות החשובות שעבורן נבנה אתר – יכולת קידום ויכולת גלישה בפשטות.

מה הגריד שלכם?

החוכמה הגדולה של עיצוב אתרים בצורה נכונה כוללת יצירה של עיצוב שגם מבטא מסרים חזותיים מושכים עבור הגולשים וגם מהווה אתר נוח לגלישה נוחה וידידותית.

חלוקה נכונה של אזורים פונקציונאליים באתר תבצע את העברת התכנים לקלה יותר עבור הגולש ותקיים את המטרה אשר לשמה התבצעו הבנייה והעיצוב של כל אתר באינטרנט.


הוספת מאמר