לימודים אקדמאיים

  • 21-11-2015
  • מאת sharonkal80

סאמר סקול - ללמוד אנגלית בכיף

במציאות של היום ישנה חשיבות ממעלה ראשונה ללמידה של השפה האנגלית אשר נחשבת לשפה הגלובלית בעזרתה האנשים מסביב לעולם יכולים לתקשר האחד עם השני למרות ששניהם לא מכירים את שפת האם. זהו אמצעי יעיל ביותר לתקשורת ושליטה בשפה זו פותחת הרבה יותר דלתות עבור מי ששולט בשפה האנגלית בצורה טובה מאוד. על סאמר סקול לילדים כבר שמעתם?

מהו מחנה קיץ – סאמר סקול

מדובר בחוויה חברתית יוצאת דופן אשר מאפשרת לילדים ובני נוער מגילאי עשר עד גילאי שמונה עשרה לצאת בקבוצה מסודרת לחו"ל וללמוד במחנה ייעודי את השפה האנגלית יחד עם המון פעילויות חברתיות מהנות במיוחד. היציאה אל סאמר סקול מתבצעת בחודשי הקיץ ונמשכת לרוב בין שבועיים לשלושה שבועות שבמהלכן ישנן פעילויות העשרה, טיולים ומשחקי חברה רבים שהופכים את המעבר אל ארץ זרה להזדמנות חד פעמית לטיול בחו"ל.

לבחור בסאמר סקול איכותי

  • במחנות יש הקפדה על מגורים בהם לא נמצאים מעבר לשלושה ילדים עם הפרדה ברורה בין בנים לבנות. בכל חדר יהיה כל הציוד הנדרש לנוחיות הילדים כמו מיטות, מיזוג אוויר, מקרר, טלוויזיה ושירותים ומקלחת בחדר עצמו.

  • ניתן לבדוק טרם ההרשמה מהם המתקנים הנוספים אשר קיימים במחנה הקיץ, וחשוב במיוחד לשים דגש לגבי הארוחות אשר מוגשות לילדים במהלך כל השהות שם. הם צריכים לקבל שלוש ארוחות מזינות שישביעו אותם ויסייעו להם להמשיך את הטיולים והלימודים בהנאה רבה.

  • בדקו כי תכני הלימוד הינם ברמה גבוהה וכי צוות המורים הינו מקצועי ביותר, אחרי הכל מדובר בלימודים בתשלום ורצוי כי כל אלה יהיו יעילים.

לסיכום, ניתן לומר כי מדובר בחוויה יוצאת דופן שכל ילד ישמח לעבור, במיוחד כאשר מדובר בהיכרות עם נערים ונערות בני אותו הגיל ויציאה לטיול בחוץ לארץ, הרי רבים מהם טרם עלו על מטוס כלל. בין כה וכה מדובר בתקופה של שבועות ארוכים בהם הם משועממים וכדאי להפיק ממנה את המיטב בעזרת סאמר סקול איכותי שיחזיר את הילדים עם כישורים חברתיים חדשים ורמה גבוהה יותר של אנגלית.


הוספת מאמר