• 23-11-2015
  • מאת chenlimor

יתרונות וחסרונות של מערכות סולאריות ביתיות

בעזרת אנרגיית השמש ניתן להפיק חשמל. ובכך להפחית באופן משמעותי את העלות הכספית של צריכת החשמל. עם הזמן הידיעה הזו של אנרגיה סולארית בעזרת השמש התפשטה בקרב הציבור וכיום בתי אב רבים כבר חולקים מערכות סולאריות ועושים בהם שימוש פרטי.

מערכת סולארית ביתית יתרונות 

עצמאית-ללא ספק מערכת סולארית ביתית בעלת יתרון משמעותי בכך שהיא אינה תלויה במקורות ודלקים אחרים היא מערכת בפני עצמה, ובזכות כך היא יכולה להפיק חשמל ואנרגיה כל זמן שהשמש זורחת.

חיסכון בכסף- אנו נמצאים בעידן שבו כל דבר עולה כסף והרבה, מכיוון שכיום הצרכן הישראלי מחשב מסלול מחדש ומנסה לצמצם בעלויות כמה שניתן , כאן נפרשת בפניו הזדמנות יוצאת דופן של חיסכון כספי מהותי. 

שמירה על איכות הסביבה- מודעות איכות הסביבה כיום היא דבר חשוב והרבה אנשים כבר יודעים שכדי לחיות במקום נקי וטוב יותר כדאי לשמור על הסביבה, מערכת סולארית ביתית אינה מזיקה לסובבים אותה, לא פולטת חומרים מסוכנים לסביבה ובהחלט ניתן לומר שהיא ידידותית לסביבה.

אמינות מערכת סולארית ביתית-  המערכות הסולאריות הביתיות הן אמינות אשר תוכננו מבעוד מועד לעבוד במשך שנים רבות ולספק אנרגיה בכל העוצמה.

מערכת סולארית ביתית חסרונות 

השקעה ראשונית גבוהה- התקנה של מערכת סולארית ביתית אינה זולה ולכן ההשקעה הכספית הראשונית היא מעט יקרה ויכולה להגיע לאלפי שקלים.

מעוף הציפור- קולטי השמש של מערכת סולארית ביתית הם בדר"כ בצבע כחול, לפעמים הציפורים ובעלי כנף אחרים חושבים שמדובר במקור מים ובעצם נפגעים מאותם קולטי שמש.

גניבות של פאנלים סולאריים- זה אמנם נשמע מוזר אבל יש גם גנבים שגונבים את הפאנלים הסולאריים ובעצם משתמשים בהם כקליטה לקרני השמש.

 כדי להגיע להחלטה נבונה ומשכילה רצוי מאד להתייעץ עם מומחים בתחום מערכת סולארית ביתי , כדי להבטיח את טיב המוצר והשירות. לקבלת טיפים וייעוץ בתחום מערכות סולאריות ביתיות תוכלו למצוא בחברת אלי מערכות סולאריות המספק מענה מיידי והסבר מפורט בתחום זה. להזמנות ושאלות ניתן ליצור קשר.


הוספת מאמר