• 25-11-2015
  • מאת hadbara4u

הדברת מזיקים באזור נמל חיפה

עבור מי שמתעסק עם מזיקים, חוקר אותם ומתמודד איתם על בסיס יום יומי, ההבנה שלאזורים גאוגרפיים שונים יש סוגי מזיקים שונים הנפוצים בהם במידה הרבה ביותר היא הבנה ברורה מאליה. ואכן, גם לאזור של נמל כמו נמל חיפה ישנם מזיקים המאפיינים אותו במידה הרבה ביותר, והמדובר הוא בעיקר במזיקים בעלי אוריינטציה לסביבה עירונית ואוריינטציה לקרבה לים. את המזיקים הללו נסקור בקצרה במאמר זה, וכן נגע בדרכים היעילות ביותר להדביר אותם ולהבטיח לנו סביבה נקייה ממזיקים, גם אם אנחנו מתגוררים בקרבת נמל חיפה – עם שירות מקצועי של הדברה בחיפה.

מהם המזיקים הנפוצים בקרבת הנמל, וכיצד נדביר אותם ביעילות?

·         יתושים – אזורים לחים מכל סוג הם אזורים שקיום היתושים בהם הוא נרחב למדי. אזור נמל חיפה הוא לא חריג בהקשר זה, ובעיקר בעונת הקיץ (אך לא רק בה) היתושים הופכים את אזור הנמל לאזור שלא קל לגור בו אלא אם מבצעים הדברה מקצועית. הדברה שכזו צריכה להיות הדברה מונעת שמרחיקה את היתושים עוד לפני שהם מגיעים לאזור הבית או העסק שלנו – ובמקרים רבים הדברה ביולוגית או אלקטרונית תהיה היעילה ביותר בהקשר זה.

·         עכבישים – גם עכבישים הם בעלי חיים נפוצים באזורים לחים, כאשר ישנם עכבישים המאפיינים באופן ספציפי ערי נמל וסביבות נמל. עכבישים אלה אנחנו מדבירים בצורה נקודתית כאשר הם מופיעים בבית שלנו, בדרך כלל בהדברה כימית, אך גם עבורם ניתן לבצע הדברה מונעת באמצעים ביולוגיים המשבשים את המסלול המטאבולי שלהם, וחשוב לבדוק את כל האפשרויות בטרם נבחר בשיטת הדברה יעילה אחת עבור הדברה בחיפה של עכבישים באזור הנמל.

שירות מקצועי של הדברה בחיפה יעזור לכם להיפטר מהמזיקים הקשורים למגורים בקרבת הנמל

שירות מקצועי של הדברה בחיפה הוא קודם כל שירות שמכיר את המזיקים הנפוצים באזור הנמל בצורה הטובה ביותר, ויודע לתת לנו מענה נקודתי ואיכותי בהקשר שלהם. לכן, אם אנחנו מתגוררים בסביבת נמל חיפה, חשוב לפנות לשירות שכזה – לעתים קרובות, גם לפני שנזהה את המזיקים כדאי למנוע את הגעתם לבית שלנו.


הוספת מאמר