• 25-11-2015
  • מאת שטרודלה

קניית עבודות סמינריוניות

קניית עבודות סמינריוניות

בשנים האחרונות, כך נראה, מעדיפים יותר ויותר סטודנטים להגיש עבודות סמינריוניות שאותן הן רכשו, לרוב באינטרנט. לפני שנראה על פי אילו כללים כדאי לבחור את הגוף שעוסק בכתיבת עבודות סמינריוניות ולפני שנראה מהי בכלל קנייה חכמה של עבודות מסוג זה, ראוי להתעכב בקצרה על הסיבות שמניעות רבים כל כך לקנות עבודה במקום לכתוב אותה בעצמם.

הסיבות לקניית עבודה זו אינן חסרות:

·         עומס מוגבר של קורסים אקדמאיים.

·         צורך לשלב בין עבודה ופרנסה לבין לימודים.

·         קושי לשלב חיי משפחה ומחויבויות נוספות ביחד עם כל המטלות.

·         מגוון הדרישות המוטלות על הסטודנט כחלק מכתיבה אקדמית.

קנייה בטוחה

לפני שממהרים לרשת האינטרנט בכדי למצוא מקורות לקניית עבודות סמינריוניות - ראוי לתת את הדעת על הסוגיה מהי בעצם קניה בטוחה. ישנם לא מעט גורמים, חלקם פרטיים וחלקם מאוגדים כחברות, שעוסקים בכתיבה אקדמית ובמכירת עבודות סמינריוניות. מכיוון שלא די להגיש עבודה למרצה וצריך להקפיד על כך שהיא תהיה טובה ומושקעת, יש לעשות הכל כדי לבחור את ספק העבודות הנכון.

לצד גורמים קיקיונים ולא ממש מוצלחים, לצד גורמים שמבצעים כתיבה חפוזה ואפילו לא על פי כל הכללים האקדמאיים הנדרשים, יש גם חברות שעוסקות בכתיבה אקדמאית איכותית של עבודות מכל הסוגים ולכל הקורסים. הקניה הבטוחה תיעשה תוך פניה לחברות כמו אקדליסט, שכבר זכו לשם טוב ולמוניטין מצוין בקרב הסטודנט הישראלי, שמחפש עבודות סמינריוניות איכותיות באמת.

כתיבה מקצועית

כדי להבין כיצד מגיעים למצב שבו ניתן לספק לכל סטודנט ולכל קורס עבודה סמינריונית איכותית, יש להתעכב על הסטנדרט הגבוה שעליו מקפידות חברות כמו אקדליסט.

·         רק כותבים אקדמאיים – קניית עבודות סמינריוניות חייבת להתבצע רק מגוף שמעסיק כותבים אקדמאיים, בלי פשרות. כותבים שהם סטודנטים מעולים לקראת סוף תואר ראשון לכל הפחות וכן בוגרי תואר ראשון או שני שיש להם ידע, ניסיון ויכולת כתיבה מעולה, יוכלו להציע איכות גבוהה בכתיבת העבודות השונות.

·         כתיבה על פי הכללים – שלא כמו כתיבה עיתונאית או כתיבת פרוזה רגילה, לכתיבה אקדמית בכלל ולכתיבת עבודות סמינריוניות בפרט יש כללים שחייבים לעמוד בהם. כאשר מתעניינים בקניית עבודות סמינריוניות, אם כן, יש להקפיד שהעבודות נכתבות על פי כל הכללים ועל פי כל החוקים. הניסוח חייב להיות ברור. הנושא או שאלת המחקר חייבים להיות ענייניים וברורים. החלוקה לפרקים חייבת להיות נכונה וגם הסיכום, המסקנות וכן הצגת הדברים בפתיחה ובמבוא חייבים להיות בהתאם לנדרש באקדמיה.

·         גם רשימה ביבליוגרפית, רוחב יריעה מספק, שימוש בכותרות, עיצוב נעים לעין – גם כל אלה חייבים להיות על פי הנדרש על מנת להביא לציון איכותי.

שימוש במקורות מידע

חשוב לשים לב שקניית עבודה סמינריונית חייבת להתבצע אך ורק מחברה שלא רק מעסיקה כותבים איכותיים, אלא גם מקפידה שכל העבודות יהיו מקיפות ועדכניות. עבודה שלא תהיה עדכנית עשויה להיפסל או לזכות בהערכה נמוכה ביותר.

כתיבה מקצועית ועדכנית מתבססת על מקורות מידע שמתאימים לעבודת סמינריון. בין היתר מדובר בספרות מקצועית מהעת האחרונה וכן שימוש בציטוטים מכמה וכמה מאמרים אקדמאיים (עדיף מכתבי עת מובילים) שנכתבו במהלך שלוש עד חמש השנים האחרונות. ככל שמקורות המידע עדכניים יותר וככל שהדברים משתלבים נכון יותר עם הנושא הנבחר ועם השאלה שעליה רוצים לענות במסגרת העבודה, כך ההערכה של המרצה תהיה גבוהה יותר.  

לסיכום, קניית עבודות סמינריוניות היא תופעה רחבת היקף בימינו. כדי לקבל את התמורה עבור המחיר המבוקש וכדי לקבל הכרה באיכות העבודה, יש לוודא שמדובר בקנייה בטוחה, מאת גוף המוכר בכתיבה איכותית, על פי כל הכללים הנדרשים.

לקבלת פרטים נוספים ולכל שאלה, אנא צרו קשר בטלפון - 058-4533512