• 26-11-2015
  • מאת dzrihen

פינות אוכל במבצע


 

 פינת האוכל, לצד הסלון משמשים כלב הבית. המקום בו המשפחה מתקבצת לזמן איכות יחדיו והמקום בו גם מארחים. לכל אחד יש את הצרכים האישיים שלו מפינת האוכל, הצרכים נובעים מהעדפות עיצב אישיות, התאמה לעיצוב הכללי בבית, המקום הפנוי וכמובן מספר הנפשות בבית. ישנן פינות אוכל קטנות מאוד המתאימות ל 4 סועדים, דבר המתאים אולי לדירת רווקים. אך ישנן גם פינות אוכל לשש, שמונה ואפילו הרבה יותר. כל אחד צריך לשקול לפי המקום שיש לו בבית ולפי מספר האנשים שהוא צפוי לארח בפינת האוכל.

כולם רוצים פינות אוכל יפות וגדולות אך לעתים המחירים הם גבוהים מאוד. הדרך הטובה ביותר לרהט את הבית היא לחפש אחר פינות אוכל במבצע. ספקים רבים מציעים פינות אוכל במבצע, צריך רק לדעת איך למצוא אותם. באתר של דגם רהיטים למשל, ניתן למצוא פינות אוכל ברמה מדהימה ובמחירי מבצע.

הכלל הראשון בחיפוש אחר פינות אוכל במבצע הוא הסבלנות. נכון שאתם מתים לרהט את הבית ולסגור את הפינה הזו אבל החיפזון מהשטן. חכו עד רגע, בדקו עוד כמה אפשרויות ובסוף תמצאו פינות אוכל במבצע. בדיקת עוד אפשרויות והשואות מחירים הם המתכון הבטוח לפינות אוכל במבצע. עדיף שתתעכבו עוד קצת מאשר תרכשו  משהו יקר ואחרי חודש במקרה תיתקלו בפינות אוכל במבצע ותגידו "למה לא בדקנו כאן... היינו יכולים לחסוך הרבה כסף...".

ספקים רבים מציעים מוצרי צריכה במבצעים, וספציפית פינות אוכל במבצע באיכות מעולה. לא אחת קורה שספקים רוצים לחדש את הקולקציה העונתית והם צריכים לפנות עבורה מקום. לעתים נשארים להם פריטים אחרונים משולחנות האוכל של הקולקציה הישנה והם רוצים להיפטר מהם, כלומר הם מציעים שולחנות אוכל במבצע. אלה הם אינם מוצרים משומשים ואינם מוצרים מתצוגה. אלו הן פינות אוכל חדשות ובאיכות גבוהה אשר מוצעות במבצע. כדאי מאוד לחפש אחר הזדמנויות אלו, הן יכולות לחסוך לכם הרבה כסף. הדבר נכון לגבי פינות אוכל כמו גם לגבי פרטי ריהוט אחרים.

אחד הכלים שעומדים לרשותכם בעת חיפוש פינות אוכל במבצע (וריהוט בגלל) הוא האינטרנט. ספקי ריהוט שונים מציגים את הקולקציות והמבצעים שלהם באתרי אינטרנט הכוללים גם תמונות. נכון שעדיף לראות ולחוש את המוצר באופן פיזי אך האינטרנט נותן לכם כיוון כללי. ניתן לחפש פינות אוכל במבצע אינטרנט ועל ידי כך ליצור רשימה מצומצמת של ספקים אפשריים. הדבר יחסוך לכם הרבה זמן ונסיעות מיותרות.

 

 


הוספת מאמר