• 29-11-2015
  • מאת kidumyashir

איטום גגות לחורף יבש

איטום גגות לחורף יבש

כשחושבים על החורף חושבים על בגדים חמים ומרק. סביר להניח שאיטום גגות הוא לא הדבר הראשון שעולה לכם בראש כשחושבים על העונה הקרה, אבל הוא בהחלט הכרחי וחשוב. אם אתם מרגישים שהחורף כבר חודר לכם לעצמות דרך הגגות, כדאי שתבצעו איטום של הגג כדי לזכות בעונה חמימה. אם הגעתם להחלטה שאתם מבצעים איטום, חשוב לבחור באיש מקצוע המומחה לדבר ולא להשאיר את הדבר למי שאינו מבין בכך. חשוב לדעת: לבעלי המקצוע בתחום התמחויות שונות, ולכן חשוב לבדוק שהאדם שאתם שוכרים מתמחה בעבודה עם האזור בבית שאתם מעוניינים לאטום, אחרת העבודה שתעשה תהיה טובה פחות מזו של מומחה לדבר.

לבחור את דרך האיטום הנכונה עבורכם

חשוב לדעת כי איטום גגות ניתן לבצע בשלל דרכים: יש איטום הנעשה באמצעות פוליאוריטן, התזה או שימוש באמצעות יריעות ביטומניות. יש איטום הנעשה באמצעות יצירת שיפועים על ידי בתקל ויש באמצעות זיפות. את השיטה חייבים להתאים לתוצאה הרצויה. זיפות הגג לדוגמא, הוא איטום באמצעות הזפת, המופקת מחומר אורגני. הזפת נוחה מאוד לעבודה ובשל מרקמה נכנסת לכל הסדקים שנוצרו על השנים ובכל מונעת חלחול של מים, שיכול לגרום לרקב ועובש וגם אופציה קלה לקור להיכנס פנימה. יצירת שיפועים באמצעות בתקל היא שיטה אחרת לגמרי, שגם מתבססת על חומר אחר – בטון. מדובר למעשה ביציקה של תערובת בטון בעלת משקל נמוך. פתרון זה למשל טוב לבתים ישנים בהם מצטברים על הגג מי גשמים שהופכים אט אט לשלוליות, עם כל הרע המשתמע מכך.

לא לפספס אף נקודה

איש מקצוע שאינו מקצועי ייצור בסוף העבודה מראית עין של איטום גגות איכותי אבל בפועל ישאיר אחריו סדקים שאינם נראים, חלולים ופתוחים דרכם ייכנסו רטיבות וקור. חברת ארגמן איטום מציעה ללקוח שירות המבוסס על מעל עשר שנות ניסיון, כאשר השירות ניתן באמצעות שימוש בחומרים ובמכשירים החדישים ביותר בתחום. חומרי האיטום הנמצאים בשימוש הינם בעלי תו תקן, והלקוחות זוכים לעשר שנות אחריות על העבודה שנעשתה.

החברה מציעה גם איטום באמצעות יריעות ביטומניות, המומסות באמצעות אש לתשתית. יריעות אלה בעלות עמידות גבוהה לתנאי מזג אוויר קשים, גם בחורף וגם בקיץ. את השיטה המתאימה בכדי להשיג את התוצאות הרצויות יתאים מומחה של ארגמן איטום , בהתאם למצב של הגג אותו מעוניינים לאטום. התקשרו עוד היום ל ארגמן איטום כדי לאבחן ולאטום את הגג שלכם לפני שנכנסים לאמצע עונת הגשמים.


הוספת מאמר