• 29-11-2015
  • מאת kidumyashir

יריעות ביטומניות: מבער שיוצר קסמים

יש לא מעט אומנים שיוצרים באמצעות מבערים דברים קסומים. יש את אותו קוסם שבמופע שלו שולף מבער אבל בדרך פלא המופיעים על הבמה יוצאים ממנה בחיים, ולא שרופים. יש את השף שמבעיר את הבננה בלהבות, ומניח את הקינוח לפניו של הסועד, כשהיא בוערת ומתוקה במיוחד. גם זיגוג מיוחד לעוגות ועוגיות באמצעות מבער כבר ראינו בכל תכניות הבישול בטלוויזיה. אבל מבער יכול לעשות קסם נוסף: לחמם לנו את החורף, ולא רק ברגעים שהוא פולט אש חמה. שיטת איטום באמצעות יריעות ביטומניות מאפשרת לאחר פעם אחת של שימוש במבער, ליהנות מחורף חמים לאורך כל העונה, למשך מספר שנים.

יריעות שמריעות

מדובר בפטנט שלא הרבה מכירים בציבור אבל יריעות ביטומניות הן יריעות העשויות מפולימר המוצמדות לתשתית באמצעות מבער. הלהבה ממיסה את החומר ובכך יוצרת חומר איטום עמיד לפגעי מזג האוויר, גם אלו הקשים ביותר. השימוש ביריעות אלה קל ופחות מלכלכך. למעשה מהצד זה נראה כמו נייר דבק גדול, וכאשר איש המקצוע עובר עליו עם המבער – החומר המומס אכן הופך למעין דבק, המצמיד את היריעה לגג. יתרון נוסף בשיטה זו הוא שהיא יכולה להתאים לשלל משטחים ולכן יש המשתמשים בה לא רק לאיטום גגות אלא גם לבידוד ואיטום המבנה עצמו. מדובר בשיטה החדשה ביותר לאיטום, שעם הזמן גם הפכה לפופולרית ביותר. יש הנעזרים בה גם לבידוד רצפות ובכך למעשה משתמשים בה לאיטום המבנה בכללותו: גג, קירות וריצפה. כאשר איש המקצוע משתמש ביריעות ביטומניות לאיטום הגג, עליו לשים דגש מיוחד למפגש היריעות עם פתחי המרזבים ולנקודות החיבור עם הקירות מסביב. ללא דגש זה העבודה לא תהיה מושלמת ותיתכן דליפה של מים, שעלולה לגרום נזק.

לשמור שלא יהיה קור

שימוש נכון ובדיקה של הדברים תעניק ללקוח חורף עם בידוד מקסימלי. לפני ששמים יריעות ביטומניות יש לבדוק את המרזבים ולוודא שהם נקיים, וכך גם הפתחים שלהם. את משטחי הגג יש לנקות במהלך כל השנה ולוודא שזבל המצטבר בהם לא יגיע לפתחי המרזבים ויסתום אותם. חברת ארגמן איטום מציעה לכם שירות של איטום גגות ומבנים המתבסס על ניסיון של מעל עשר שנים. החברה מציעה שירותי איטום במגוון דרגים וצורות – שימוש בזפת, שימוש בבטקל וגם שימוש ביריעות ביטומניות באופן המדויק ביותר. אם ברצונכם באיטום שיכין את ביתכם לחורף ויזכה אתכם בבידוד איכותי – צרו קשר.


הוספת מאמר