• 29-11-2015
  • מאת kidumyashir

כיצד לבחור קבלני איטום


כאשר מחליטים לבצע איטום של הגג, יש לבדוק מה הבעיה המאפיינת את הגג שלכם, מאילו חומרים הוא עשוי ובן כמה הוא, היות והדבר משפיע על בחירת קבלני איטום שיבצעו את העבודה. לא כל קבלן מבצע עבודה מסוג זה ולא כל קבלן יודע לעשותה על הצד הטוב ביותר. יש צורך לבחור באיש מקצוע המומחה בנושא זה באופן ספציפי. קבלן בניין עוסק לרוב בבנייה ואינו מבין בבידוד ואיטום של הבית. קבלני איטום הם למעשה אנשי מקצוע הנוספים לאלו הקיימים, שמבצעים את עבודתם במומחיות, תוך הבנה של הנושא הספציפי הזה.

אנשי מקצוע טובים ידאגו לחריצים

כשבוחרים קבלני איטום יש לבדוק היכן עברו את ההכשרה שלהם וכמה שנים של ניסיון יש מאחוריהם. יש לשים לב שגם קבלן בניין המבטיח כי אצלו ניתן לקבל הכל כולל הכל, לרוב לא מבין בבידוד ויש לשכור את שירותי איש המקצוע בתחום זה בנפרד. לאחר שבדקתם את הניסיון וההתמחות של האדם, בררו – באילו טכניקות הוא עובד ומה הוא מציע לכם עבור הנכס הספציפי שלכם. לרוב יעבדו אנשי המקצוע בשיטת הזיפות בה מורחים זפת על הגג, ולאחר מכן מלבינים אותו באמצעות סיד. יכול להיות ששווה לבקש ממנו שמות וטלפונים של ממליצים, היות ואת התוצאה של עבודת הזיפות מגלים רק לאחר זמן מה. במידה ואיש המקצוע אכן הקפיד שהזפת תיכנס לכל החורים והחריצים של הגג, בעל הנכס יעבור איתו חורף מבודד ללא נזילות של מים. במידה ומדובר באדם לא מקצועי, תשמעו מהלקוחות כי חוו כניסה של מי הגשם לתוך הנכס. רק לפי הזמן שעבר תוכלו לאמוד מי האדם העומד מולכם ומהי היכולת המקצועית שלו בתחום.

היכן מוצאים?

קבלני איטום טובים לרוב מתפרסמים באמצעות פה לאוזן. שמם עובר בין הלקוחות המרוצים, המעבירים את הטלפון שלהם מאחד לשני. חברת ארגמן איטום מציעה ללקוח מעל עשר שנות ניסיון שאנשי המקצוע שלה צברו. כמו כן היא מציעה שלל שיטות עבודה לאיטום הבית והגג. בחברת ארגמן איטום תוכלו למצוא את שיטת הזיפות המסורתית, המתבצעת באופן יסודי כולל איטום הסדקים הקטנים, לביצוע בידוד מושלם. כמו כן תוכלו למצוא בחברה גם שימוש ביריעות ביטומניות – יריעות המוצמדות לתשתית באמצעות המסת החומר על ידי חימומה בלהבת אש ומספקות בידוד מושלם עם מינימום לכלוך ועם התאמת מדויקת לשטח אותו מבודדים. בנוסף עובדת החברה גם עם שיטת בטקל ומציעה מחירים ללא תחרות.


הוספת מאמר