• 29-11-2015
  • מאת kidumyashir

עורך דין גירושין

עורך דין גירושין ברחובות- לדעת אל מי לפנות

מקרי הגירושין לא דומים , היות וכל מקרה הוא לגופו. במידה ואתם זקוקים לעורך דין לענייני משפחה, כדאי כי תיקחו אחד שמנוסה בתחום כבר הרבה שנים.  בהרבה מקרים, משפטי גירושין  יכולים להיות מלחמות מתישות אך  במקרים בהם הזוג מגיע לידי הבנה והסכמה, אין קל יותר מאשר לבצע הסכם אצל עורך דין גירושין ברחובות, במידה והזוג מתגורר בעיר זו ולמצוא את ההסכם הנוח והמשתלם ביותר לבני הזוג ולילדיהם, הן מבחינת דמי המזונות והן מבחינת הסדרי הראייה. מלחמות של בני זוג, אינן נגמרות בטוב, מי שישלם על כך הכי הרבה, יהיו בסופו של דבר הילדים וחבל. תמיד יש לראות את טובת הילדים בראש מעייניכם, אחרת הם ייפגעו ויסבלו מכך כל חייהם.

הכינו את עצמכם נפשית

כאשר מדובר על הליכי גירושין, הבירוקרטיה היא מייגעת וזו הסיבה, שעליכם להכין את עצמכם מראש לכך. כאשר אין הסכם פשרה או הסכם גירושין בין שני בני הזוג, הבנתם כי הולכת להיות מלחמה מתישה, יש לפתוח את התיק ולהתחיל בהליכים. ככל שיהיה לכם עורך דין מיומן ומנוסה בענייני גירושין, כך יהיה לכם קל יותר. משמורת על ילדים, זה הקטע הקשה ביותר לבני הזוג. לרוב, מי שיפסוק לגבי המשמורת, יהיה בית המשפט ולפעמים השופט יכול לדרוש מבחן למסוגלות הורית. בית המשפט מתחשב ברצון הילד, כאשר הוא הגיע לגיל 12 שנים. גם היחס בן ההורים לילד, הם אה שיקבעו אצל מי יהיו הילדים. אם הבנתם כי אין מנוס והמשפט שלכם עם בן הזוג לא יהיה קל ,אתם מאזור רחובות כדאי כי תתעניינו על עורך דין גירושין ברחובות שיש לו שם ומוניטין והוא הצליח לנצח בהרבה משפטים מסוג זה.

להגיע להסכם גירושין הוגן באמצעות עורך הדין ברחובות

אחת המלחמות הידועות, אם לא הידועה ביותר בין בני זוג, זה נושא המזונות של הילדים והסדרי הראייה של בן הזוג.. יש למצוא עורך דין המתמחה בדיני משפחה ואשר ידוע עליו, כי הוא השיג הסכמים שהניחו את הדעת של שני בני הזוג, כך שטובת הילדים תהיה בראש מעיניהם. אחד מעורכי הדין הידועים ברחובות הוא עורך הדין מיכה אהרוני, אשר זקף להצלחתו הרבה מקרים שבהם הצליח לפשר בין בני הזוג או לחילופין לנצח במשפטי גירושין מורכבים. לעורך דין אהרוני, יש הרבה שנות ניסיון וותק בדיני משפחה וסדר הדין האזרחי.

 

 

 

 


הוספת מאמר