• 29-11-2015
  • מאת kidumyashir

עורך דין תעבורה

עורך דין תעבורה - יש מי שיציל אותך מעבירות תנועה

עורכי דין לתעבורה, יכולים לבדוק את ההאשמות העומדות נגד הנאשם בדבר עבירות תנועה חמורות ואף לזכות את מרשיהם. ההתמחות של עורך דין תעבורה, הינה לנתח את העבירות נגד הנאשם בעסקת טיעון בפני השופט ייתכן והנאשם, יתבקש מעורך דינו, לאסוף כמה שיותר ראיות.  בכדי להקל על חומרת עונשו או אפילו להגיע לזיכוי מוחלט. ישנם נהגים רבים, הסבורים כי בית המשפט, הינו הגוף היחיד שיכול להפוך אשמה מעונש לזיכוי, במידה ויש להם טענות צודקות ומוכחות, אבל ייתכן כי הקערה תתהפך על פיה, היות ועבירה כמו נהיגה בשכרות או תחת סמים דינה – פסילת רישיון נהיגה למשך שנתיים. במידה והנהג סירב לבדיקת ינשוף שמראה על כמות האלכוהול בדם הנהג, בית המשפט, אף עשוי להחמיר בעונש ולפסול את רישיון הנהיגה של הנאשם לשלוש שנים ואף יותר.

לגשת למשפט ללא עורך דין זה כמו לצאת למלחמה ללא כלי נשק...

גם אם אתם צודקים ושמרתם על חוקי הנהיגה, הוזמנתם לבית המשפט, הדבר הנכון ביותר לעשות הינו למצוא עורך דין תעבורה בכדי לקבל ייעוץ וייצוג במשפט. יש לציין כי בחירת עורך דין הינה מכרעת, היות ושמו והמוניטין של עוה"ד, חשובים, היות ועורכי דין לענייני תעבורה, יודעים היטב להכין את לקוחותיהם לפני חקירה נגדית ומשפט וכן, לאכוף את החוקים היבשים. לפעמים וויכוח סתמי עם שוטר התנועה, עשוי להביא לסכסוך ורק עו"ד מנוסה בתחום התעבורה, יוכל להוציא אתכם מהסבך. ישנם רבים, החושבים כי לשכור את שירותיו של עורך דין, עשוי להיות עסק יקר והם מעדיפים להודות באשמה ולשלם את הקנס שהוטל עליהם, קנסות אלה, עשויים להגיע לאלפי שקלים, תלוי בחומרת העבירה וזו בדיוק הסיבה, שיש לשכור את שירותיו של עו"ד מנוסה המתמחה בדיני תעבורה.

 למצוא את עורך הדין הטוב ביותר לדיני תעבורה

ישנם המון עורכי דין בישראל, חלקם חדשים וחלקם מנוסים יותר. יש לפנות אל עורך דין תעבורה, שיש עליו המלצות והוכחות של הצלחות במשפטים מורכבים בתחום התעבורה. אחד מעורכי הדין הידועים, הינו עורך דין אהרוני מיכה שהוא בעל שנים רבות של ניסיון ומעניק סיוע משפטי בכל תחום הקשור אל דיני תעבורה וייצוג מול משרד הרישוי. באמצעות עורך הדין אהרוני מיכה, תוכלו להגיע לתוצאות שיקלו עליכם באופן משמעותי בתיקים המתנהלים מול בתי המשפט לענייני תעבורה ברחבי הארץ. לעורך הדין אהרוני מיכה יש תיקים רבים מול בית המשפט לענייני תעבורה הם ניתח ביד רמה.

  

 

 

 

 

 

 


הוספת מאמר