• 30-11-2015
  • מאת kobymaarahot

כיצד נוכל לדעת אם אנחנו יכולים לסמוך על המטפלת של הילד שלנו?

אין שום דבר חשוב יותר לנו מאשר הבטיחות והנוחות של הילדים שלנו

הילדים שלנו הם הדבר החשוב ביותר בחיים של כל אחד ואחד מאתנו. אנחנו מוכנים לעשות הכל עבור הילדים שלנו, וגם השעות הארוכות והקשות שאנחנו משקיעים בעבודה מושקעות בכדי שנוכל לאפשר לילדים שלנו את כל מה שמגיע להם בחיי היום יום שלהם ויותר מכך. עם זאת, השעות שאנחנו מבלים במקום העבודה גם אומרות שיש לנו צורך בגורם מקצועי וחיצוני שיטפל בילדים שלנו לעתים קרובות – מטפלת. ואיך נוכל לדעת שאפשר לסמוך על המטפלת? המפתח לכך, במיוחד אם יש לנו חשד מסוים במטפלת, הוא מצלמה נסתרת למטפלת.

מצלמה נסתרת למטפלת מאפשרת לנו לדעת שהילדים שלנו אכן בטוחים לחלוטין

· מה עושה המצלמה הנסתרת – בפשטות, המצלמה הנסתרת מתעדת ומקליטה. כולנו מכירים את תרחישי האימה של מטפלות מתעללות, ומכירים גם את האפשרות להתקין מצלמה נסתרת למטפלת – אך לא כולנו עושים זאת ברגע שנחוצה לנו מטפלת. חשוב להבין שהמצלמה הנסתרת היא לא פגיעה בכבודה של המטפלת או הצבעה על חוסר אמון בה – מדובר באמצעי בטיחות בסיסי שאנו צריכים בכדי לוודא שהילדים שלנו אכן בטוחים לחלוטין, ברגע שאנחנו מוציאים אותם מרשותנו ומעבירים אותם לטיפול המטפלת.

· אם יש חשד, המצלמה היא נסתרת – אם אתם בכל זאת חושדים בכך שהמטפלת שלכם עושה משהו לא קשורה, ושהיא תסתייג מקיומה של המצלמה – המצלמה היא גם כך נסתרת ואין סיבה שהמטפלת תדע על קיומה. המצלמה יכולה להיראות כמו צעצוע, כונן USB, תיקים, מחשבים – כל דבר שלא ימשוך את תשומת לבה ושייתן לכם תיעוד איכותי על מעשיה.

מטפלת שאין לה בעיה עם קיום מצלמה – היא ממילא אחת שאפשר לסמוך עליה

קחו טיפ קטן מאתנו – כאשר אתם שוכרים מטפלת, תגידו לה שישנה מצלמה נסתרת למטפלת (אגב, גם אם אין כזאת). מטפלת שתסתייג מעצם קיום המצלמה היא מטפלת שיש לה מה להסתיר. מטפלת שלא תסתייג מכך ותבין את הסיבה לכך תגרום לכם להבין שאפשר לסמוך עליה ושהיא אכן מסורה לטיפול אדיב ומקצועי בילדים שלכם.


הוספת מאמר