אינטרנט

  • 02-12-2015
  • מאת dzrihen

ניהול מלאי - איך עושים זאת בעזרת תוכנה


 

פתרון טכנולוגי לבעיה נפוצה

 

אחת הדילמות המרכזיות והחשובות ביותר במחזור חייו של עסק היא הדילמה של אופן ניהול המלאים. ארגונים ועסקים שמציעים מוצרים למכירה ואף מפעילים חנויות וסניפים ברחבי הארץ, צריכים לדעת להתמודד בצורה יעילה עם ניהול המלאי, כדי להימנע מחוסרים או מאי-יכולת לספק ללקוח את המוצר שהוא רוצה, כשהוא רוצה אותו. אלא שכיום הפתרון נראה פשוט יותר מאי פעם, בעיקר משום שאפשר להשתמש בתוכנה חכמה ופשוטה לניהול מלאי, שתעזור לכם להיות תמיד עם היד על הדופק ולדעת בדיוק מה קורה אצלכם במחסן או בסניפים השונים, ועל הדרך גם לסייע לאנשי המכירות שלכם לתת ללקוח מידע מדויק ואמין, ולמכור רק מוצרים שקיימים במלאי – מבלי שיהיה צורך להתקשר להתנצל ולהסביר שלא ידעתם שנגמר המלאי...

 

קיראו גם: היתרונות של מחשוב ענן

 

איך זה עובד?

 

תוכנה לניהול מלאי יכולה לספק לכם מידע חשוב בקלות ובמהירות, כך שבכל רגע נתון תוכלו להיכנס אל המערכת ולדעת האם יש צורך בחידוש מלאים, בתשלום לספקים או באספקת מוצר ללקוח. למעשה עומדות לרשותכם פונקציות שיהפכו את החיים שלכם לקלים יותר: ניהול כרטיסי לקוחות, תיעוד הזמנות, ביצוע רכישות מספקים, יצירת דו"ח מלאי קיים והשוואה אל רמות המינימום שקבעתם, הפקת דוחות שונים על פי הפרמטרים שתגדירו, איתור הזמנות ספציפיות וכן תמיכה מלאה בסורק הקודים. עם כל הכלים הללו כבר לא תוכלו להגיד שקשה לעקוב אחר המלאים, פשוט כי כל הנתונים יעמדו לרשותכם, כל הזמן ובלחיצת כפתור. למעשה, תוכנה לניהול מלאי תמיד נשארת מעודכנת, כך שגם נציג המכירות יוכל לדעת, במהלך השיחה עם הלקוח, האם יש לו אפשרות לספק את דרישות הלקוח במועד, מה שימנע מצבים לא נעימים שבהם נסגרות עסקאות אך מלאים אין בנמצא.

 

ברוכים הבאים למאה ה-21

 

אין ספק שתוכנה לניהול מלאי היא תוכנה חכמה שחוסכת הרבה כאבי ראש גם לכם, כמנהלים שמעוניינים לדעת מה מצבכם מבחינת מלאים, וגם לעובדי המחסן ולאנשי המכירות. אם בעבר ניהול מלאי היה מתבצע באופן ידני תחת נטילת סיכון לטעויות אנושיות, שקורות מטבע הדברים, הרי שהיום אין צורך להציב עובדים שיספרו מלאים ויעדכנו על דף נייר מקומט כמה מלאים יש, כמה חסר ומה צריך להזמין. תוכנה לניהול מלאים מקלה את שגרת העבודה לכולם ומאפשרת לאנשי המכירות לדעת האם המוצר זמין ללקוח או לא, מבלי לעכב את הלקוח ומבלי להמתין. כנראה שאין פשוט ונוח מזה!

 

 


הוספת מאמר