• 07-12-2015
  • מאת kidumyashir

מעקות זכוכית

מעקות זכוכית – מראה מהודר שמגדיל את החלל

בעיצוב הפנים, אנו עדים וחשופים יותר בכל פעם מחדש לחומרים מיוחדים כגון זכוכית שמשלבים אותם בעיצוב הבית, כגון חיפויי זכוכית בקירות האמבט והמטבח, וכן, מעקות זכוכית שניתן לשלב אותם עם חומרי גלם כגון עץ, למראה חמים ומיוחד או בשילוב אלומיניום. לרוב, מדובר על מראה מודרני ומיוחד שמצד אחד הוא יוקרתי, אך מצד שני הוא בעל מראה רענו וצעיר, המאפיין את רוב המשפחות הצעירות. אין חשש בשימוש עם זכוכית, כאשר מדובר על מעקות, שכן, הזכוכית הינה בטיחותית מאוד ואין סכנה שאם חלילה היא תתנפץ, היא תגרום לפציעה היות והיא נשברת הרסיסים קטנים הנמצאים בתוך מבנה המעקה שבפנים נמצא פילם מיוחד המונע משברי הזכוכית להתפזר.

נראה כי מראה של מעקה זכוכית, משאיר תמיד רושם בפני אנשים המגיעים אל ביתכם או אל בית העסק שלכם. ללא ספק, מראה יוקרתי ומודרני זה, תמיד משאיר רושם עיצובי מעניין ומהודר. ניתן בחלט לבצע עשרות עיצובים מיוחדים עם מעקות העשויים מזכוכית. ישנן יצרניות רבות של מעקות, אשר מייצרות את הדגמים המיוחדים והיפים שניתם לראות בקטלוגים של החברה, אשר מתחדשים מדי תקופה.

מעקות זכוכית משתלבים נהדר סביב בריכות שחייה

גם בבריכות שחייה, ניתן לראות את מעגות זכוכית אשר משתלבים נהדר עם המראה של המים התכולים בבריכה. המראה של מעקות אלה אינו מסתיר את הנוף ואף גורם לחלל להיראות רחב יותר. יש לשים לב, כי לא מדובר בזכוכית מחוסמת שכן עשויה להתנפץ לרסיסים, כי אם בזכוכית שיש בה פילם מיוחד והיא מתאימה על פי תו התקן הישראלי לשימוש כמעקות. חשוב לדרוש את תו התקן של יצרנית המעקות וכן את תעודת האחריות על המעקה.. יש לציין, כי ההתקנה היא חשובה ביותר, שכן, התקנה לא נכונה תגרום למעקה לא להיות בטיחותי וכן תגרע ממראהו. חשוב לפנות, רק לחברות ידועות, המספקות גם מתקין מורשה מטעמם ולברר, אם המחיר של המעקה העשוי מזכוכית כולל גם את ההתקנה. תוכלו לבקש לראות עבודות שהחברה ביצעה ולהתרשם מהן ואף לבקש כתובות של לקוחות.

ממי רוכשים מעקות זכוכית איכותיים?

בגלל שישנן הרבה חברות שמייצרות מעקות זכוכית, יש לפנות לחברה ידועה כמו חברת אריאל גלאס, המתמחה בייצור והתקנת מעקות מזכוכית כבר משנת 2002. החברה עובדת עם מעצבי פנים מן השורה הראשונה, קבלנים ולקוחות פרטיים ועסקיים. הנכם מוזמנים להיות חלק ממאגר הלקוחות שלנו וליהנות משירות מקצועי, איכותי ואדיב. 

 

 

 

 

 


הוספת מאמר