• 07-12-2015
  • מאת kidumyashir

חיפוי זכוכית למטבח

הפתרון השקוף של מעצבי העל - חיפוי זכוכית למטבח

יותר ויותר מעצבים ובעלי בתים מעוצבים, נוטשים בחודשים האחרונים את חיפויי האבן הבנאלים והישנים ועוברים למה שנראה כטרנד הבא של העיצוב, חיפוי זכוכית למטבח.

שילובה של זכוכית בחיי היומיום הפסיקה כבר מזמן להיות רק שאלה של נוחות, חיסכון באנרגיה ובמאמץ, והפכה להיות תשובה מובנת מאליה לעשרות מעצבים ובעלי בתים ששואפים להקנות לביתם תחושה של נינוחות, רוגע ומודרניות. הזכוכית שמטבעה היא חומר שקל לתיחזוק ולשילוב בנוף הביתי, משתלטת במהירות על הקרמיקות, השיש והפתרונות הנוספים שמצריכים זמן, תקציבים מנופחים והשגחה מתמדת.

מדוע מעצבי פנים אוהבים להשתמש בחיפוי זכוכית למטבח?

"היתרון בחיפוי זכוכית" אומרים המעצבים, "טמון בקווים המינימליסטים, בנקיון ובמראה הכללי שמתאים כמעט לכל מקום ולכל דבר", ובכך הם מתייחסים גם לעשרות המטבחים הישנים שמשנים את פניהם ותורמים להפיכת הבית למקום שכיף לחיות בו. חיפוי זכוכית למטבח הוא השגעון שנמצא כרגע במרכז הבמה כשעוד ועוד מומחים, מעצבים ובעלי בתים בוחרים בו כאמצעי העיקרי להפיכת חדרי המטבח למקומות מזמינים, נקיים, מודרניים ומקבלי פנים. המטבח הוא החלל בו אנו שוהים הכי הרבה זמן במהלך היום שלנו והפשטות שבו ניתן להפוך אותו למרהיב היא כמעט מצחיקה, דוגמאות רבות של חיפויי זכוכית מוצעים לצרכנים ולמעצבים המנוסים, דבר שמאפשר שינוי גדול באורחות החיים, במאמץ קטן ועם מעט מחשבה.

מה זה חיפוי זכוכית למטבח

הרעיון עצמו הוא די פשוט ובסיסי, בוחרים זכוכית מעוצבת (ממבחר הצבעים והדגמים הגדול) ומדביקים אותה על קירות המטבח, מעל השיש, בתחתית ארונות המטבח או בכל מקום שבו רוצים מעט מן המגע המודרני, האקסקלוסיבי והמיוחד שהזכוכית משרה. בשונה מקירות רגילים, מקרמיקות ומאבנים, הזכוכית היא מבריקה ודינמית ועם שימוש נכון בה ניתן להגיע לרמות עיצוב גבוהות ביותר.

כיצד בוחרים נכון

חיפוי זכוכית למטבח זה עניין של התאמה. הרבה משפחות, זוגות צעירים ומרכזי עיצוב מעדיפים להתקין חיפוי זכוכית שמתאים בדיוק אליהם, ולכן מומלץ למצוא את אנשי המקצוע שיהיו סבלניים, רגישים ויצירתיים.כדאי גם לפקוח עיניים ולצלם לעצמכם דוגמאות של חיפויי זכוכית שאהבתם אצל חברים או בני משפחה.

חיפוי זכוכית למטבח – רק אצל היצרנים המומחים

אבל בכדי להבין באמת  איך לעשות שימוש נכון עם חיפוי הזכוכית למטבח וכיצד עושים בה שימוש מעורר השראה, כדאי לפנות ליצרנים מומחים כמו איראל גלאס, שהיו מומחים עוד לפני שהדבר הפך לטרנד עולמי. אריאל גלאס שהם דוגמא שגורה בעולם העיצוב, מצטיינים בבטיחות, חדשנות ושירות ללקוח. בין קהל לקוחותיהם אדריכילים, בעלי בתים מעוצבים, מעצבים ועוד לקוחות מרוצים. אריאל גלאס הם מאנשי המקצוע שדואגים כי לקוח יקבל את המוצר המושלם.

 


הוספת מאמר