• 07-12-2015
  • מאת kidumyashir

פרקטים הרצליה

פרקטים הרצליה

 

העיר הרצליה היא אחד המרכזים המובילים בארץ של הייטק- חברות רבות קבעו את מקום מושבן בעיר הזו הודות לגישה הנוחה לליבו של מרכז הארץ- תל אביב- ללא הפקקים והיעדר החנייה הקיימים בה דרך קבע. כחלק מהצורך לשדר ייצוגיות וחדשנות, משרדי הייטק רבים מכניסים רצפות פרקט למשרדיהם. ההכנסה של פרקטים הרצליה היא צעד פשוט יחסית, בהשואה לצעדים כמו צביעה ושיפוצים. הפרקטים יכולים לכסות את כל רצפות המשרדים או רק את חלקם, אך תרומתם לאווירה מורגשת בכל מקום בו הם נמצאים. כדי להפיק את המקסימום מפריט זה, צריך להתמצא בסוגי הפרקט השונים ולמצוא מבניהם את מה שמתאים למשרד.

 

מה בין פרקט טבעי לפרקט למינציה?

 

כשאנחנו חושבים על פרקטים הרצליה, אנחנו ישר חושבים על מוצר מעץ. עם זאת, הפרקט שלנו לא חייב להיות עשוי מעץ, על מנת להשיג את הרושם המתבקש- סוג נפוץ ביותר של פרקט הוא פרקט למינציה. מדובר בפרקט מלאכותי, אשר מיוצר מסיבי עץ דחוסים, המצופים בניילון השומר עליהם. מי שחשוב לו להכניס פרקט טבעי, יכול לבחור בין שני סוגים עיקריים של פרקט. הסוג הראשון והיקר יותר הוא הפרקט הגושני- המורכב מלוחות עץ לא מעובדים. הסוג השני והנפוץ יותר בקטגוריית העץ הוא פרקט המכיל מספר שכבות של סוגי עץ שונים, המחוברות זו לזו.

 

כיצד נבחר את הפרקט שלנו?

 

בחירתו של סוג הפרקט המתאים לנו מבין מספר הסוגים של פרקטים הרצליה תלויה, קודם כל, בעמידות של אותו החומר לפגעי הזמן- מים, לכלוך, שריטות. כאן, לפרקט הלמינציה יש יתרון, מאחר והוא עמיד יותר בפני תופעות אלו. בנוסף, ההתאמה צריכה להתבצע גם על סמך סוג הרצפה- אם מדובר, למשל, ברצפה שיש בה הסקה תת רצפתית, פרקט גושני לא יתאים לכאן, מאחר והוא פרקט עבה מאוד, שיחסום את יציאת החום. לבסוף, גם פרמטר התחזוקה משחק כאן תפקיד- פרקט מעץ מצריך תחזוקה שנתית שוטפת, ששומרת על מראהו ועל הציפוי שנמצא מעליו (ציפוי לכה או שמן).

 

עולם של פרקטים בתום פרקטים

 

תום פרקטים היא הכתובת לכל מי שמחפש פרקטים הרצליה שהם מרשימים ונמכרים במחירים משתלמים. עם השירות המקצועי של אנשי החברה, תוכלו למצוא ולהתקין את הפרקט המתאים ביותר למשרד שלכם, כך שיוסיף הן לחווייה של העובדים והן להתרשמותם של המבקרים, המגיעים מפעם לפעם למשרדים. התוצאות הללו ילוו אתכם לאורך שנים, בזכות איכות המוצר ואיכות התקנתו.

 


הוספת מאמר