• 07-12-2015
  • מאת kidumyashir

פרקטים ראשון לציון

פרקטים ראשון לציון

 

העיר ראשון לציון היא לא רק אחת הערים הגדולות בישראל, היא גם עיר שמתפתחת בקצב מהיר ביותר- עסקים רבים ותושבים רבים קובעים את מקומום בעיר ראשון לציון, בזכות הנגישות לכבישים מרכזיים ולרכבת. התוספת הצפויה של מבנים רבים, שייבנו על קרקעות מחנה צריפין המפונה, רק תחזק את המגמה הזו. בבתים חדשים שנבנים בעיר וגם בבתים ישנים שעוברים שיפוצים, ניתן למצוא פרקטים רבים, מכל הסוגים. פרקטים ראשון לציון הם עמידים לאורך שנים, מספקים את מראה העץ האהוב והמוכר ומגיע בשלל צבעים. חלק מהפרקטים גם קלים להרכבה, כך שאנשים פרטיים יכולים להכניס את התוספת הזו בעצמם.

 

להרגיש את הטבע- פרקט טבעי

 

פרקטים ראשון לציון יכולים להיות פרקטים טבעיים ממגוון סוגים של עצים. הם יכולים לכלול רק עץ אחד (פרקט גושני) או מספר סוגי עצים בו זמנית (פרקט רב שכבתי, עם שתי שכבות ומעלה). פרקטים אלו יכולים לשדר מראה מהודר יותר ממקביליהם המלאכותיים, אך חשוב לדעת, שהם רגישים יותר בפני מים ושריטות וכן קשה יותר לנקות מהם כתמים. בד בבד, פרקטים אלו גם מצריכים מריחה של שכבת הגנה, שיכולה להיות שכבת שמן או שכבת לכה. השכבה הזו חיונית לשמירה על מראהו ומגעו החלק של הפרקט. יש לחדש את הציפוי הזה אחת לתקופה מוגדרת.

 

איכות במחיר משתלם- פרקט למינציה

 

פרקטים ראשון לציון לא חייבים להיות יקרים ולא חייבים להיות רגישים לתופעות שונות. אם אתם רוצים ליהנות ממראה העץ אבל אוהבים לשטוף את המשרד שלכם בהמון מים, פרקט למינציה יכול להיות הפתרון בשבילכם. פרקט זה נחשב לזול יותר מפרקטים טבעיים והוא עמיד יותר בפני מים, לכלוכים ושריטות. עם זאת, חשוב לציין שפרקט מסוג כזה צריך להחליף לאחר מספר שנים נמוך יותר בהשוואה לפרקט עץ, בשל השחיקה הכללית המתרחשת בו במהלך הזמן. אם אתם מתכוונים להתקין את הפרקט בעצמכם, כדאי לכם לדעת, שפרקט למינציה נחשב לקל יותר להתקנה בהשוואה לפרקטים מעץ.

 

תום פרקטים- הפרקט המיוחד בשבילכם

 

כאשר אתם נכנסים לתום פרקטים, אתם נהנים ממבחר גדול של פרקטים איכותיים, הן פרקטים טבעיים והן פרקטים מלמינציה. אתם זוכים לקבל הסבר מפורט על כל סוג פרקט מפי אנשי השירות שלנו, שגם יודעים להתאים לכם את סוג הפרקט המתאים ביותר למשרד או לבית שלכם. כמובן, שכל הפרקטים שלנו מגיעים אליכם בליווי מחירים נוחים ביותר, אשר מתאימים לכל כיס. 


הוספת מאמר