יופי וטיפוח

  • 10-12-2015
  • מאת master123456

עיבוי שפתיים

כמה עולה עיבוי שפתיים?

הליך קוסמטי מהסוג של עיבוי שפתיים מתאים לגברים ונשים בעלי שפתיים דקות. מספר הטיפולים בהליך נקבעים בהתאם לחומר המילוי ויש גם פרמטרים קבועים המשפיעים על המחיר. במאמר הבא נציג אותם ואת המחירון המקובל בענף

טיפולי קוסמטיקה משפרים את תחושת הביטחון העצמי והמראה האסתטי. במסגרת טיפולים מן הסוג הזה יכולים היום גברים ונשים גם לבצע עיבוי שפתיים. ההליך הקוסמטי עצמו נמשך עד 30 דקות ומספר הטיפולים תלוי בחומר המילוי שאותו בוחרים. זמן ההחלמה עומד על מספר שעות בלבד והתוצאות יכולות להיות קבועות או לתקופה של שנה.

מלבד האמור לעיל, עיבוי שפתיים הוא הליך קוסמטי המיועד להדגשת מסגרת השפתיים, להקניית נפח ולעיבוי שפתיים תוך כדי תיקון זוויות הפה. נשים מעשנות מעל גיל 40 הן בדרך כלל קהל היעד של עיבוי שפתיים המבוצע במטרה להעלים קמטוטים מעל השפה. הטיפול עצמו מבוצע לאחר ייעוץ ראשוני ואותו כדאי לנצל כדי לשאול על אלחוש והרדמה.

פרמטרים המשפיעים על מחיר עיבוי השפתיים

אלו הגורמים העיקריים שקובעים כמה עולה עיבוי שפתיים:

א. סוג החומר - הבדלי המחירים העיקריים הם בין עיבוי שפתיים בחומרים זמניים ונספגים, עיבוי שפתיים קבוע עם חומרים סינתטיים כמו סיליקון רפואי וביו אלקמיד ועיבוי שפתיים על ידי העברת שומן גוף עצמי. היום אפשר גם לבצע עיבוי שפתיים בניתוח עם שתלי סיליקון. זהו טיפול המבוצע בחדרי ניתוח תחת הרדמה כללית ועלותו גבוהה משאר ההליכים הקוסמטיים.

ב. מספר המפגשים - אופי הטיפול קובע את מספר המפגשים ובמילים אחרות גם את מספר הזריקות. ככל שכמות המפגשים עולה, כך צפוי המחיר הסופי על עיבוי שפתיים לגדול. עם זאת, אפשר ורצוי לברר מראש על מספר המפגשים בכל טיפול.

ג. נפח העיבוי - המחירים הממוצעים מתייחסים למילוי שפתיים בנפחים רגילים. גברים או נשים שרוצים נפח גדול מהממוצע צריכים לשאת בהוצאות נלוות. כתוצאה מכך, המחירים הם בדרך כלל לכמות של 1 סמ"ק חומר בכל זריקה או מזרק אחד שאמורים להספיק לטיפול רגיל.

טווח מחירים

רוב הטיפולים לעיבוי שפתיים מבוצעים באמצעות סיליקון ודורשים מעל חמישה מפגשים. הם עולים 800 ש"ח להזרקה ואפקט הטיפול הוא לאורך שנים. עיבוי שפתיים ביו אלקמיד ידרוש שני מפגשים בלבד, אך הוא עולה 2,000 ש"ח ואפקט הטיפול הוא 5-8 שנים. עיבוי שפתיים רסטילן ידרוש מפגש אחד, אפקט הטיפול יהיה לשנה והוא יעלה 2,200 ש"ח בממוצע. לצורך השוואה, עיבוי שפתיים רסטילן פרלן יעלה 2,500 ש"ח ועיבוי שפתיים רסטילן ליפ יעלה 2,000-2,400 ש"ח.

עיבוי שפתיים ג'ובידרם שנמשך מפגש אחד ואפקט הטיפול שלו הוא עד שנה, יעלה 2,200 ש"ח. עיבוי שפתיים אבולנס בריז יעלה 2,000 ואפקט הטיפול הוא עד שנה וחצי, בעוד עיבוי שפתיים עם טאוסיאל יעלה 2,000 ש"ח בממוצע.


הוספת מאמר