• 13-12-2015
  • מאת שוןבסעאד

כל מה שצריך לדעת על שילוט משאיותשילוט משאיות מה חשוב לדעת?

משאיות רבות נעות בכבישי הארץ חלקן לחלוקת סחורות חלקן להובלות המשותף לכולן הוא ארגז המשאית, ארגז המשאית בעל שטח גדול המאפשר הדבקת שילוט על גבי המשאית.

מדוע להדביק שילוט על ארגז המשאית?

פרסום וחשיפה חשובים לכל עסק גם עסק מוכר האפשרות של חשיפת המוצר או המותג לקהל יעד גדול תגדיל את המכירות בעסק ומי מאיתנו אינו מעוניין בהגדלת המכירות בעסק?

ניתן לראות חברות שיווק רבות המשתמשות בצי המשאיות העומד לרשותם לפרסום שטראוס, תנובה, עלית, אוסם, סנו, וחברות רבות נוספות מדוע שחברות אלו יוציאו כסף על שילוט משאיות?

פרסום בכל מדיה דורש הוצאת כספים גדולה ולרוב מוגבל בזמן חשיפה לדוגמא: פרסום ברדיו, פרסום בטלויזיה, פרסום בעיתונות, פרסום באינטרנט כולם עולים לא מעט כסף ומוגבלים בזמן חשיפה לרוב ההוצאה גדולה וההשקעה יורדת לטימיון.

שילוט משאיות אפקטיבי מאוד כיוון שעלותו היא חד פעמית ההוצאה על הדבקת המשאית הגרפיקה והמיתוג משולמים פעם אחת אך השילוט עמיד לשנים רבות ומאפשר חשיפה לזמן רב.

בזמן שהמשאיות נעות בכבישי הארץ קהל יעד גדול נחשף לפרסום היתרון הגדול הוא האפשרות של חשיפה כלל ארצית ולא אזורית כמו בעיתון מקומי או תחנת רדיו אזורית דמינו לכם שלט פרסום נע יש יותר טוב מזה?

ניתן לשלט כל משאית או רכב שילוט המשאית לוקח מספר שעות והתמורה הנובעת ממנו גדולה לכל בעל עסק.

גם בזמן שהמשאית עומדת הפרסום נחשף.


שילוט רכבים נעשה אצל יצרני שלטים המתמחים בעיטוף רכבים ישנם שלטים רבים המבצעים שילוט רכבים חשוב לפנות למומחים לשילוט רכבים לקבלת תוצאה טובה.
הוספת מאמר