• 14-12-2015
  • מאת kidumyashir

חברת ניקיון לאחר שיפוץ חוסכת לכם כל תירוץ

חברת ניקיון לאחר שיפוץ חוסכת לכם כל תירוץ

כשרונית החליטה שהיא רוצה לחדש את הבית, היה לה ברור שכשהיא נכנסת אליו היא פותחת בחגיגות ספא. מה הכוונה? מבחינתה את הלילה הראשון בבית המחודש, היא מעבירה בחדר האמבטיה הנקי והמצוחצח שלה, זה בעל המראה החדש שהיא תכננה ועצבה בעצמה – ממש כמו בספא אמיתי, כזה עם מקומות מיוחדים כדי להציב את הנרות וגם כלי מיוחד עליו מציבים את כוסות היין, ממש סמוך לאמבטיה עצמה, אותה דמיינה מראש מלאה בקצף. בדיוק כדי להגיע למצב הזה, כמו שהיא חלמה, היא הזמינה חברת ניקיון אחרי שיפוץ, בעזרתה היא יכלה להגיע לבית נקי ולבן, ממש כמו שחלמה עליו.

צעדים משמעותיים להגשמת החלום הקטן

"היה לי ברור שהבית חייב להיות נקי", היא מספרת. "לא היה לי מושג מה עושה חברת ניקיון לאחר שיפוץ, מלבד העובדה שבסוף אני נכנסת לבית, והוא נראה חדש, כמו מקבלן". כשהחליטה רונית לשכור חברה מהסוג הזה, היא החליטה לעשות סקר שוק. "חברות אמרו לי לבדוק מה מציעות החברות – וזה בדיוק מה שעשיתי", היא אומרת. למרות שהיה ברור לרונית שהיא לא מתכוונת לבצע את מבצע הניקיון בעצמה, היא בכל זאת ביררה מחירים לגבי רכישה וקנייה של חומרי הניקיון, מתוך הנחה שאם יהיה הבדל משמעותי בין רכישה והשכרה, יכול להיות ששווה בכל זאת להפשיל שרוולים ולעשות את הדברים לבד. בירור קצר הוכיח לה שהדבר חסר טעם ועדיף לשכור את שירותיו של מישהו המתמחה בדבר. "גיליתי שאני צריכה לדעת לבד איזה חומר פוליש אני צריכה לקנות. אני לא מגיעה מהמטריה הזו, אין לי מושג במה מדובר. גיליתי שיש שני סוגים של חומרי פוליש למשל, ושאחד מורכב מהשני. איזה מהם מתאים לרצפה שלי? אין לי מושג. אז העדפתי להביא אנשי מקצוע שיעשו את זה", היא נזכרת. "נכון שמדובר בלהביא אנשים לבית שלי, ונכון שאני לא עצלנית, אבל בסופו של דבר זו התגלתה כהחלטה נכונה שעזרה לי להגשים את החלום שלי ולהיכנס לבית משופץ ונקי. זה היה נראה כאילו הוא היה ככה מאז ומתמיד", היא מסכמת.

החברה הגיעה, הכל נפתר

בין שלל החברות המציעות את השירות ששכרה רונית, גם חברת הניקיון ברכה והצלחה. זוהי חברת ניקיון לאחר שיפוץ, המציעה ללקוחותיה ניסיון המתבסס על עבודה משנת 1980 בכל סוגי הניקיון: בין אם מדובר בבית מאוכלס או ריק ובין אם מדובר בבית שרק נבנה או כזה ששופץ.


הוספת מאמר