• 14-12-2015
  • מאת kidumyashir

ניקיון בתים אחרי שיפוץ – רעיון חובה לאימוץ

ניקיון בתים אחרי שיפוץ – רעיון חובה לאימוץ

גברים מקפידים אולי פחות מנשים על ניקיון באופן כללי אבל גם הם ישמחו להזמין חברת ניקיון בתים אחרי שיפוץ שתדאג שהבית יהיה נקי אחרי השיפוץ שלו. מנהלים ישמחו לעשות זאת עבור המשרדים שלהם ובאופן כללי – אין מי שלא ישמח להגיע למקום נקי אחרי שהשיפוץ מסתיים. מי שהחליט לנקות בעצמו, יכול להיות שכדאי שישים לב לניקיון הרהיטים שנשארו במקום, במידה ולא הוזזו עם השיפוץ, ועבור הניקיון המסיבי כן יזמין אנשי מקצוע המתמחים בתחום, כי בכל זאת – מדובר בפרויקט לא קטן בכלל, וכתמי צבע וטיח שהותזו לכל עבר לא ירדו בקלות. לשם כך כדאי לדאוג למישהו המבין בנושא.

אני – בעצמי!

אם החלטתם ללכת על ההמלצה שלנו, ואת ניקיון הרהיטים אתם בכל זאת לוקחים על עצמכם, כדאי ללמוד קצת על הנושא לפני שמתחילים. ניקיון לא נכון – עלול ליצור נזק. כשאתם מזמינים חברת ניקיון בתים אחרי שיפוץ אבל משאירים אצלכם את הניקיון של הרהיטים, קחו בחשבון שיהיה הבדל מהותי בין איך שהרהיטים נראים בסוף התהליך, לבין איך שנראית הדירה כולה. אם החלטתם שאתם עדיין איתנים בדעתכם – אין בעיה. קחו בחשבון שהארונות למשל, שהם רהיט לא רק מאוד בולט ומשמעותי אלא גם כזה שלרוב לא ניתן להזיז ממקום למקום, ולכן סביר להניח שהם ספגו מכל הרהיטים את מירב הנזק, הם אלה שסופגים אותו גם כשלא משפצים את הבית. הארונות הם רהיט שרוב האנשים לא מנקים גם ביום יום, ולכן מאוד יכול להיות שבחלק העליון שהם תמצאו לא רק אבק שהוא תוצאה של השיפוץ, אלא גם לכלוך שהצטבר זמן רב, אם לא מספר שנים. כדי לנקות את כל הטינופת הזו יש לנקות בעדינות. כן, זה אולי מפתיע, אבל שימוש בתרסיסים לניקוי או מטלית רטובה יכול לעשות נזק ולהביא להתנפחות הארונות.

שואב אבק, נייר סופג וטינר – זו התשובה

מה כן עושים כדי לנקות את הלכלוך שהצטבר? ובכן, לא תאמינו, אבל צריך להתחיל עם שואב אבק שישאב את מרביתו ולאחר מכן לנקות עם מטלית לחה מעט ואז להעביר נייר סופג. במידה ויש נתזים של צבע על הרהיטים – העבירו מעט טינר, רק אל תעשו זאת על ארונות מטבח צבועים, בכדי לא לגרום נזק. בין החברות המציעות ניקיון בתים אחרי שיפוץ , חברת ברכה והצלחה מציעה לכם את ניסיונה שצבר משנת 1980. החברה מציעה את שירותיה במחירים אטרקטיביים, ואנשיה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה.

 


הוספת מאמר