• 14-12-2015
  • מאת kidumyashir

ניקיון בתים לאחר שיפוץ – לזה צריך אדם חרוץ

ניקיון בתים לאחר שיפוץ – לזה צריך אדם חרוץ

ניסיתם פעם לנקות דירה לאחר שיפוץ? מדובר באחד הפרויקטים הגדולים והמסובכים שאדם יכול להטיל על עצמו. שיפוץ דירה אינו דבר קל: צריך לרוב לגור במקום אחר בזמן השיפוץ, למצוא מקום לרהיטים ולחפצים שאגרתם במשך השנים. אבל לנקות? לנקות זה כבר סיפור אחר. הרבה יותר מסובך. ודאי כשמדובר במשפחה עם ילדים קטנים, קשישים או סתם אנשים שזמנם יקר ואינם יכולים להקדיש את כל מרצם לכך. ניקיון בתים לאחר שיפוץ הוא דבר מורכב ומסורבל. לכן, עוד לפני השיפוץ, כדאי לתאם איש מקצוע או חברה המתמחה בתחום, שיגיעו בסופו.

טיפים חשובים לעצמאיים המרוצים

אם בכל זאת החלטתם ללכת על פרויקט מסוג זו, במסגרתו אתם מבצעים בעצמכם ניקיון בתים לאחר שיפוץ כדאי שהמידע הבא יהיה בידכם, כדי שלא יעבדו עליכם וכדי שתדעו מה לעשות. ראשית, חשוב לדעת מהם החפצים שתיעזרו בהם במהלך פרויקט שכזה. מהיכן. ובכן – חלק תוכלו לרכוש בחנות אבל אחרים תאלצו לשכור תמורת תשלום יומי, עד שתסיימו את הניקיון הגדול. דאגו למכונת פוליש וחומרי פוליש. על השכרה של מכונת פוליש תשלמו ליום 200-250 שקלים. חומרי הפוליש מתחלקים למספר סוגים וקודם הרכישה תצטרכו להחליט מה מתאים לצרכים שלכם. פוליש וקס הוא זה הזול יותר, וגם נשמר פחות זמן. על בקבוק מהסוג הזה תשלמו 150-180 שקלים. אם החלטתם ללכת על היותר איכותי, הוא הפוליש קריסטל לא רק שתשלמו יותר אלא גם תעבדו בשלבים, כאשר השלב הראשון הוא חומר הבסיס הנקרא 1X  ותשלמו עליו את אותו המחיר שעולה הפוליש וקס. עליו תוסיפו את חומר ההברקה שזוכה לשמות כמו 2X  ו- X3 ומחירו נע בין 200-220 שקלים. שימו לב שהם אינם מתאימים למשטחים העשויים קרמיקה או גרניט פורצלן.

טוב, אז חברה

אנחנו מניחים שכבר מקריאת הפסקה הקודמת, הבנתם שאתם הולכים להסתבך. אכן, מי שאינו בעל ידע סביר להניח שלא יידע באיזה חומר פוליש עליו להשתמש לסוג המשטחים הקיימים אצלו בבית ובטח לא יידע להפעיל את מכונת הפוליש. גם המחירים, כפי שאתם רואים, כבר הופכים את הרעיון של השכרת חברה המבצעת ניקיון בתים לאחר שיפוץ לעסקה הרבה יותר משתלמת. חברת הניקיון ברכה והצלחה היא חברה המתמחה בתחום ומציעה את שירותיה המקצועיים במחירים הוגנים ומשתלמים. בלי בלגן, בלי הצורך להתמודד עם השוואת מחירים עבור כל מוצר והסרבול בהפעלת מכשירים שמעולם לא תפעלתם. חברת ברכה והצלחה מספקת לכם את התשובה לאחר השיפוץ.


הוספת מאמר