• 14-12-2015
  • מאת kidumyashir

ניקיון דירה אחרי שיפוץ, כדי שהמזל ידפוק בדלת החדשה

ניקיון דירה אחרי שיפוץ, כדי שהמזל ידפוק בדלת החדשה

אם יש משהו שמחריד אנשים לחשוב עליו הוא ניקיון דירה אחרי שיפוץ. מדובר בבלגן אטומי, הכולל לא רק אבק וצורך להעביר מטלית לחה פה ושם אלא חומרים קשים בעלי ריח חזק הנדבקים לכל רהיט בסביבה. עבור הבעיה הזו – הפתרון פשוט: מזמינים חברת ניקיון שזו ההתמחות שלה, והבית מצוחצח. לפני כן, רק כדאי לדאוג שהבית יהיה משופץ לפי ראות עיניכם ומה שמתאים עבורכם, ובשלב הזה כדאי להכניס יועץ פאנג שווי, שיעזור לכם להחליט על השיפוץ הנחוץ. תתפלאו לשמוע, אבל גם לניקיון עצמו יש משמעות גדולה מאוד לשיטה הסינית לארגון הבית.

רוח ומים, ניקיון ומזל

שיטת פאנג שווי הינה שיטה סינית עתיקה לארגון חפצים ומבנים, במטרה להגיע להרמוניה עם הטבע. אומנם רבים מייחסים אליה רק את נושא הארגון של החפצים בתוך הבית אבל למעשה יש להשתמש בה בשלב הבניה או השיפוץ, וכמובן לאחר מכן לדאוג לחברת ניקיון דירה אחרי שיפוץ שתשאיר את הבית נקי. מעבר להיכן תמקמו את המיטה או אילו וילונות תתלו בכדי ליצור אווירה הרמונית, כדאי לדעת שהפאנג שווי מתבסס על חמשת האלמנטים – מים, אש, אדמה, אוויר ומתכת ומערכת היחסים ביניהם וכן על 12 החיות הסיניות ומערכת היחסים ביניהן. הדבר משפיע על איזה קיר ייבנה באיזה כיוון ואילו חומרים יצפו אותו, וודאי מתייחס גם להיכן למקם חדרים מסוימים. הדברים הללו משמעותיים כאשר מתעסקים בשיפוץ של דירה, וכאשר מחליטים לבנות אותה למעשה מחדש. גם כמה נקייה היא נשארת לאחר השיפוץ – משפיע על המזל של המתגורר במקום.

טיפים שכדאי לאמץ

אנחנו לא יודעים באיזו רמה אתם משפצים את הדירה שלכם, אבל אם מדובר בהרס מהייסוד ובניה מחדש או שיפוץ משמעותי של היסודות – הקפידו שפינות הבית יהיו עגולות קמעא. חשוב מאוד שכשאתם מתכננים את השיפוץ, תקפידו שתהיה כניסת אור טובה לדירה ושהוא לא יוסתר על ידי קירות. אם אתם יכולים – צרו חיץ בין הסביבה הלא הרמונית שמחוץ לבית לבין הבית עצמו, על ידי בניית חומה למשל. בתום השיפוץ – דאגו להביא איש ניקיון דירה אחרי שיפוץ . הניקיון הוא הדרך להתחדשות ומציאת הזדמנויות חדשות וזה בדיוק מה שאתם רוצים כשאתם מסיימים לשפץ. חברת הניקיון ברכה והצלחה מציעה לכם שירות ניקיון אמין ואיכותי המתבסס על שנות עבודה רבות, ומציעה לכם לפתוח את המזל וההצלחה בניקיון הדירה לאחר השיפוץ.

 


הוספת מאמר