• 14-12-2015
  • מאת kidumyashir

המדריך השלם למציאת חברת ניקיון לאחר שיפוץ

המדריך השלם למציאת חברת ניקיון לאחר שיפוץ

אם יש משהו כייפי בשיפוץ הוא הרגע בו נכנסים בסופו לבית נקי, שמריח כמו חדש ובאופן כללי משרה עליכם תחושה של נכס חדש מקבלן, עם הטאץ' הייחודי שלכם. השיפוץ בית הוא מעמסה לא קטנה, לא רק בשל המחיר אלא גם בשל הבלגן והלכלוך שנותרים לאחר מכן. זו הסיבה שמיד לאחר השיפוץ כדאי להזמין מישהו שמומחה בתחום ניקיון לאחר שיפוץ. שיפוץ בית או משרד משאיר לאחריו כמויות אבק אסטרונומיות שלא אתם ולא מנקה רגיל יוכלו להשתלט עליהן. לא מדובר בסתם להעביר מטלית לניקוי אבק. מדובר בפרויקט גדול ומשמעותי, שצריך להביא עבורו אנשי מקצוע מתמחים. מלבד זאת, שיפוץ משאיר אחריו הרבה פעמים כתמים שלא יורדים בניקיון רגיל, היות והקבלנים משתמשים במהלך השיפוץ בחומרים שאנשי הבית לא משתמשים בהם ביום יום. גם לכך צריך איש מקצוע שמבין בכל הקשור אל ניקיון לאחר שיפוץ.

נקי כמו בגד חדש

אנשי המקצוע המשפצים את ביתכם ישתמשו בחומרים קשים, כאלה שההסרה שלהם דורשת מנגד – חומרי ניקיון קשים. חומרים אלו אינם בנמצא של האדם הרגיל ביום יום. מלבד זאת, איש מקצוע המתמחה עם ניקיון לאחר שיפוץ יידע לזהות איזה חומר יש להתאים לאיזו בעיה. הרבה פעמים לאחר שיפוץ ימצאו כתמי צבע על הרצפה. הצבע הזה יכול להיראות נהדר כשהוא על הקיר, אבל על הרצפה הפואנטה קצת מתפספסת, ולכן יש להסירו. מרבית האנשים לא יוכלו להסיר כתם מסוג זה, ללא אדם המתמחה בתחום. כמו כן, לעיתים נשארים גם כתמי טיח. גם חומר זה יישאר במקומו עד אשר יגיע איש מקצוע להסירו.

דברים שאין לאחרים

אז מה תוכלו למצוא אצל חברה המתמחה בתחום ניקיון לאחר שיפוץ? אדם או חברה המומחים בתחום יציעו לכם מכונות פוליש. מכונות אלו מכילות למעשה מברשת גדולה המסתובבת מהר ומטרתה לנקות את הרצפה. כמו כן, יחד עם מכונה זו מגיעים גם חומרי הפוליש, המבריקים את הרצפה ונותנים לה מראה חדש מהניילונים. כדי להסיר את החומרים הקשים אותם הזכרנו קודם, יש צורך בחומרי קרצוף. בנוסף, חברות מקצועיות בתחום מחזיקות גם ניירות מים, סכינים לגירוד ושואב מים.

בין החברות המקצועיות בתחום תמצאו את חברת ברכה והצלחה – חברת הניקיון הטובה בישראל המציעה ללקוחותיה שירות מצוין ומראה נקי ומצוחצח של הנכס, לאחר שיפוצו. החברה נוסדה בשנת 1980 ומאז מציעה את שירותיה בכל רחבי הארץ. החברה מציעה שירותי ניקיון כולל, לאחר שיפוץ או לאחר בניה וכן לבתים ריקים ומאוכלסים כאחד.


הוספת מאמר