• 14-12-2015
  • מאת kidumyashir

ניקיון דירות לאחר שיפוץ- השירות הכי נחוץ

ניקיון דירות לאחר שיפוץ- השירות הכי נחוץ

כשהחלטתם על שיפוץ הדירה מה שעלה בדמיונכם הוא ודאי רגע הכניסה המלבב, שנותן תחושה של חידוש וניקיון. רגע כזה לא יכול להתרחש סתם ככה לאחר שיפוץ. בכדי להיכנס באופן כזה לבית המחודש יש להזמין חברה המתמחה  עם ניקיון דירות לאחר שיפוץ. לא פשוט לבחור ולהזמין חברה מסוג זה, היות וההיצע גדול מאוד, ולא כל אחד מכיר מישהו שיכול להמליץ לו מניסיונו על חברה כזו. לכן, יש כמה דברים שכדאי לבדוק ולעשות (או לא לעשות) כאשר מחליטים להזמין חברה שתחום התמחותה הוא ניקיון דירות לאחר שיפוץ.

טיפים ששווים זהב

לפני שהקבלן שלכם מתחיל את עבודת השיפוץ, חייבים לסכם איתו באיזה מצב הוא משאיר את הדירה כשהוא עוזב אותה. יכול להיות שהקבלן יציע להביא חברת ניקיון משלו ולהשאיר לכם את הדירה נקייה. אם אתם סומכים עליו – זה באמת יכול להיות רעיון נהדר, אך מאוד יכול להיות שתעדיפו לעשות את הסקר בעצמכם ולבחור לבד חברה שעושה ניקיון דירות לאחר שיפוץ. במידה והקבלן שלכם לא מציע מומחה לניקיון, חייבו אותו להשאיר את הדירה נקייה עד כמה שניתן ובגדר הסביר – כמו למשל לפנות את האשפה שיוצר השיפוץ. ככל הנראה לא תוכלו להימנע מלכלוך לגמרי ויישארו כתמי צבע או טיח במקומות שונים. כאשר אתם בוחרים את חברת הניקיון שלכם, דאגו לפנות אליה לפחות שבועיים לפני תום השיפוצים. נכון שיש חברות שיסכימו להתגמש ולהגיע גם בזמן קצר אבל זה יוריד את הסיכוי שלכם להתמקח ולמצוא חברה שמוצאת חן בעיניכם.

רואים שהחברה אמינה

לאחר שיפוץ הדירה עשו סקירה בדירה. כמו כן אל תשכחו לעשות סקירה לאחר הניקיון. כך תוכלו להשוות ולאמוד – האם נעשתה כאן עבודה טובה או שמא יש עוד דברים שתרצו שיתנקו? כמו כן, כאשר אנשי החברה מגיעים – שימו לב שהם מגיעים עם הציוד המתאים, זה שהופך את החברה שלהם לכזו המתמחה  בכל הקשור אל ניקיון דירות לאחר שיפוץ. להגיע בידיים ריקות ולטעון לשירות איכותי – זה כל אחד יכול לעשות, אבל מומחים יגיעו עם ציוד מתאים כמו מכונת פוליש או שואב מים. חברת הניקיון ברכה והצלחה מעניקה את שירותי הניקיון שלה משנת 1980 ומציע ללקוח ניקיון יסודי, עם המכשירים החדישים ביותר המסוגלים להתמודד עם כל כתם. החברה מציעה שירותי ניקיון עבור דירות פרטיות וכן עבור משרדים, דירות מאוכלסות וריקות, ומתמחה בניקיון לאחר שיפוץ, כזה שיאפשר לכם להיכנס לדירת חלומותיכם כשהיא נקיה ומוכנה לקראתכם.

 


הוספת מאמר