ארועים ושמחות

  • 21-12-2015
  • מאת kathynaymark

הזמנות מרהיבות לבת מצווה

אחד הדברים החשובים והמקדימים ביותר בתהליך ארגון אירוע בת המצווה הינו עיצוב הזמנות לבת מצווה. הזמנות בת מצווה מהוות אמצעי חשוב בכדי לעורר סקרנות, ליצור עניין והתרגשות בקרב המוזמנים.


בעבר הזמנות בת מצווה שמשו לתפקיד אינפורמטיבי בלבד. היום, מלבד להעברת מידע אודות פרטי האירוע, להזמנות בת מצווה תפקידים נספים:

• אחד התפקידים הוותיקים ביותר של הזמנות בת מצווה הינו להעביר מידע אודות פרטי האירוע כגון: מקום קיום האירוע,  תאריך, שעת קבלת פנים, פרטי כלת השמחה ועוד. בעבר לא היה נהוג להשקיע משאבים רבים לעיצוב והדפסת הזמנות בת מצווה ורבים עצבו את ההזמנות בתנאים ביתיים והדפיסו אותן באמצעות מדפסת ביתית באיכות סבירה. לא כך נראה התהליך היום, המצריך ישיבה ארוכת שעות בעיצוב ההזמנה ובהשקעת משאבים כלכליים לא מבוטלים להדפסת הזמנות בת מצווה איכותיות.

• רשימת המוזמנים לאירוע בת המצווה אינה כוללת רק קרובי משפחה המצויים במעגל קרבה שני ו/ או שלישי והרבה אורחים אינם מכירים את בעלת השמחה באופן אישי. הזמנות לבת מצווה הן דרך טובה מאוד לערוך היכרות בין כלת השמחה למוזמני האירוע.

• אירוע בת מצווה הינו יום משמעותי וגדול בחיי כלת השמחה והרבה משאבים ומאמצים כרוכים בארגון סוג אירוע זה. בשנים האחרונות הפך להיות נהוג לסיים את חגיגת האירוע בהענקת מזכרת אישית לכל מוזמן. הזמנות בת מצווה המודפסות על מגנט או הזמנות בת מצווה שהופכות למסגרת תמונה הינן מזכרות מקוריות אישיות הנשארות בידי המוזמנים גם בתום האירוע.

• הזמנות לבת מצווה מהוות כלי פרסום יעיל שאמור לגרום לכמה שיותר מוזמנים להגיע לאירוע בת מצווה. עיצוב מקצועי של הזמנות בת מצווה יביא להגדלת החשיפה לאירוע, ישמור את המודעות לפרטי האירוע ויחזק את הקשר בין המוזמנים למזמין. אם ברצונכם לשכנע את רוב המוזמנים שלכם מתוך רשימת המוזמנים הארוכה להגיע לאירוע בת מצווה, עליכם לפתות אותם בהזמנת בת מצווה מקצועית ומקורית. היום נהיה קשה מבעבר להפתיע את המוזמנים, לכן רבים פונים לשירותי עיצוב מקצועיים על מנת להפיק הזמנות בת מצווה ברמת איכות ומקצועיות גבוהה.

• הזמנות לבת מצווה מהוות טריגר אמיתי לאירוע. בזכות הטכנולוגיה של היום ניתן לעצב הזמנות מקוריות ומרהיבות ביותר אשר יצליחו לעורר את תחושת הסקרנות אודות האירוע בקרב המוזמנים. היצע סוגי ההזמנות רחב מאוד ואין גבולות ליצירתיות וליכולות עיצוב מרשימות של ההזמנות. ניתן לשלב תמונה אישית בתוך ההזמנה ובאמצעות תכנות גרפיות מקצועיות לעבד אותה ולהקנות לה קווי עיצוב מציאותיים ביותר. כך אם למשל כלת השמחה חולמת להיות זמרת, אין זו אגדה לממש את חלומותיה על נייר ההזמנה באמצעות טכניקות עיצוב מתקדמות. אם אתם מתכננים להרים שואו מגוון ועשיר באירוע בת המצווה ותרצו לרמוז על כך למוזמנים שלכם, ניתן לעשות זאת על ידי עיצוב הזמנות תלת ממדיות מרהיבות.

כמות ההזמנות להדפסה לאירוע בת מצווה

בד"כ נהוג לחשב את מספר ההזמנות המודפסות לבת מצווה לפי שבעים אחוז מכלל האורחים הרשומים ברשימת המוזמנים שלכם. תוסיפו עוד כ 5% מכמות המוזמנים הסופיים למקרה ששכחתם להוסיף מישהו לרשימה שלכם או למוזמנים אשר הודיעו כי לא יגיעו אך ברגע האחרון התחרטו.


נכתב ע"י קטי ניימרק

באדיבות: בית דפוס בירושלים Print2go


הוספת מאמר