עיצוב הבית

  • 21-12-2015
  • מאת kidumyashir

פיקוח בנייה- מדוע זה כל כך חשוב?

פיקוח בנייה- מדוע זה כל כך חשוב?

ישנם רבים שעומדים בפני בנייה של בית פרטי ונמצאים במצב של חוסר אונים, כמו מאיפה להתחיל? בניית בית הינו פרויקט לא קל ומי שאינו  מתמצא, יכול להגיע להפסדים רבים ולבנייה גרועה עם ליקויים רבים. לשם כך ישנן חברות המתמחות עם פיקוח בניה שתפקידן הוא לעמוד מול הקבלנים ואפילו במקרים רבים, אף לבחור קבלן טוב ואנשי מקצוע אמינים בתחומי הבניה השונים. אין טעם שתשאלו על המחיר של מפקח הבנייה, כי אם כמה כסף תפסידו, אם לא יהיה לכם מי שיפקח על הבניה. הבניה בישראל היא אינה איכותית ולא מעט קרו ליקויי בניה וחריגות. הרבה אנשים היום, מבינים את המשמעות של פיקוח הבניה והם יהיו זקוקים לעזרה מקצועית ולמי "שינצח על הבנייה" במלוא מובן המילה.

כל פתרונות הבניה- תחת קורת גג אחת

קבלנים, מסוגלים להבין, למי יש או למי אין ניסיון בתחום הבניה ואתם עלולים ליפול כקרבנות תמימים לחיסכון של קבלנים בחומרי בניה { אבל בכל מקרה הם יגבו מכם מחיר מלא על חומרי הבניה..} לעבודות מרושלות ללא גימור הולם או דיוק ואיכות בבנייה. אלה הן הסיבות העיקריות  לנוכחותה ההכרחית של  חברת פיקוח בניה כך שתשליט סדר בבלגן, הל יהיה מסודר, כולל האישורים המתאימים וכל שלב ילווה בדרך המקצועית ביותר עד לגמר הבניה. לחברות פיקוח על בניה, יש ניסיון רב, קשרים מתאימים והם יכולים למצוא עבורכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר לבניה איכותית.

מדוע הקפדה על לוח הזמנים בבניה היא כה חיונית?

יש אנשים שבונים ומשלמים גם דמי שכירות וגם משכנתא, על הנכס החדש שהם בונים. מדובר על תקופה מאוד קשה בקרב משפחות רבות וככל שהבניה תתעכב, כך תרבינה ההוצאות, מה שעשוי להכביד על בעלי הבתים. כאשר ישנו מפקח על הבניה, יש מי שנושף בעורפו של הקבלן, מה שידרבן אותו יותר לסיים את העבודה על פי לוחות הזמנים הקבועים, כאשר בכל שלב יש את הזמן שיוקצב לו, על פי הידע והניסיון של חברת פיקוח הבניה.

למצוא את חברת הפיקוח האמינה ביותר

בגלל שקיימות בשוק חברות רבות  של פיקוח בניה, חשוב לפנות לחברה מוכרת וידועה בתחום זה. חברת מ.ג.י, הינה חברה ידועה ומומלצת בקרב הרבה אנשים ומשפחות שהיו מרוצים מהליך הפיקוח והכל דפק כמו שעון. בעל החברה הוא עופר רוטנברג, אשר עוסק מה שנים רבות בתחום פיקוח הבניה. עופר רוטנברג, ידאג, כי פיקוח הבניה ישיג תוצאות בניה איכותיות וגבוהות והליווי של הפיקוח, יינתן מתחילת הפרויקט ועד לשלב המפתח.

 

 

 

 

 


הוספת מאמר