ארועים ושמחות

  • 22-12-2015
  • מאת kathynaymark

מתנות ומזכרות ליולדות בעיצוב אישי

תעודת לידה בעיצוב אישי היא מתנה אשר נועדה לשמח את עיני המביטים בה במקומות בולטים של הבית כגון סלון, מטבח , חדר שינה או חדר ילדים. ניתן לעצב תעודת לידה לבנות בגווני ורוד, ולבנים בגווני כחול או ירוק, אך הבחירה היא מגוונת.


 נהוג לעצב תעודות לידה עם ציון שם התינוק/ ת, תאריך הלידה, שעת הלידה ושם בית החולים בו ילדה היולדת. בתום עיצוב התעודה, ניתן למסגר אותה במסגרת צבעונית או בצבע אחיד. תעודת לידה בעיצוב אישי הינה מתנה מקורית וייחודית אשר ללא ספק תשמח את היולדת.

 

עטיפה מקורית עבור מתנה ליולדת

ניתן להפתיע ולרגש את היולדת במתנות העטופות בנייר בעיצוב אישי. על גבי הנייר ניתן להדפיס ברכות, איחולים, לשלב תמונות אישיות, טקסט ייחודי ועוד. עטיפה מיוחדת למתנה היא בהחלט חלק בלתי נפרד ממתנה מקורית וייחודית, אשר תיחרט בזיכרונה של היולדת לאורך זמן רב. ניתן להתאים את עיצוב העטיפה לסגנון המתנה וליצור הלימה עיצובית ביניהם, מה שיגביר את המקוריות ואת הקסם של המתנה המוענקת.

 

הדפסת תמונת האם והתינוק על בד קנבס

אחרי אירוע כה מרגש כמו לידה, נרצה להעניק מזכרת אישית המשמרת בתוכה את הזיכרונות של הרגעים היפים. ניתן לייצר קולאז' תמונות עם תמונות היולדת והתינוק/ ת ולקבץ את כל התמונות שברצונכם לשלב לתוך תמונה אחת גדולה על בד קנבס איכותי. קולאז' תמונות על בד קנבס זוהי מתנה יוקרתית ואישית ליולדת. הדפסת תמונה על בד קנבס איכותי עם מסגרת מעוצבת היא מתנה מפוארת לאדם אותו תרצו לפנק ולרגש.

 

הדפסת ספרים עם סיפור היולדת לפני/ אחרי תקופת ההיריון

ניתן לכתוב סיפור קצר על חייה של היולדת ובו לתאר את שלבי ההיריון תוך שילוב תמונות מכל תקופה. ספר אודות היולדת ותינוקה היא מתנה נפלאה ומקורית, אשר ללא ספק תעורר תדהמה רבה ונעימה בנוגע לסוג המתנה. ניתן לעטוף את הספר בכריכה קשה מעוצבת תוך שילוב אלמנטים גרפיים שונים כגון עיטורים, הבלטת מילים או משפטים, הדפסות ועוד על גבי הכריכה. ניתן להדפיס ולהעניק גם סגנון אחר של ספרים. למשל, ספר מתכון, ספר זיכרונות, ספר בישול, אלבום תמונות, ספר שירה ועוד. במידה ואתם מתלבטים בסוג הספר להדפסה, תישענו על הידוע לכם לגבי תחומי עניין וטעמה האישי של היולדת.

יהיו יצירתיים והפתיעו את היולדת במתנה יצירתית ומקורית. ניתן להפיק מגוון רחב של מתנות ליולדת מעולם הדפוס. מתנות בעיצוב אישי הן המזכרת המרגשת מאירוע לידה.


נכתב ע"י קטי ניימרק

באדיבות: בית דפוס בירושלים Print2go


הוספת מאמר