ארועים ושמחות

  • 22-12-2015
  • מאת kathynaymark

עיצוב הזמנות מקוריות לבר מצווה

עיצוב הזמנות מקוריות לבר מצווה

כיום ניתן לעצב הזמנות לפי טעם אישי, בכל גודל ובכל צורה. קיים חופש אמתי לעיצוב ההזמנות. שיטות הדפסה מגוונות, סוגי נייר שונים והתקדמות של העולם הדיגיטלי ייצרו מהפכה אמיתית בתחום ההזמנות. אין צורך יותר להמתין ימים או שבועות להפקת הזמנות בר מצווה. תהליך הזמנת הזמנות לבר מצווה קצר ופורה וניתן להשיג הזמנות מקוריות וייחודיות לבר מצווה בתוך פחות מיממה אחת.

הזמנה מקורית לבר מצווה היא הזמנה שמצליחה להפתיע את המוזמן ולהעלות חיוך על פניו. היצע ההזמנות היום הוא כה גדול כי כל אחד יכול למצוא בדיוק את הסגנון שמדבר לליבו. הזמנות מקוריות לבר מצווה יכולות להיות עשויות מנייר מיוחד, יכולות לשלב תמונה אישית של הילד או מעוצבות בסגנון גרפי מקורי.

 

עיצוב הזמנה לבר מצווה עם תמונה אישית של הילד

הזמנה עם תמונה אישית אהודה במיוחד בקרב ילדים רבים. תמונה אישית היא מעין "מתווך" בין המוזמן לחתן האירוע. האורחים אשר אינם מכירים את בעל השמחה יכולים להתרשם ממנו מתמונה משולבת בתוך הזמנה. את התמונה ניתן לעבד בתכנת פוטושופ או אילוסטרייטור ולהוסיף אלמנטים עיצובים כרצונו של הילד. דוגמה מעניינת היא שתילת דמויות בתוך התמונה. נניח הילד שלכם מעריץ שחקן קולנוע מסוים. בעזרת עבודת פוטושופ מקצועית של מעצב ניתן למקם את שחקן הקולנוע ליד הילד שלכם.

 

איך לעצב הזמנה לבר מצווה?

כיום פיתוחים טכנולוגיים מאפשרים לייצר הזמנות מעוצבות בעלות מראה יקר מאוד, כאשר בפועל התוצאה המוצלחת היא תוצר של עבודה מקצועית של מעצבת גרפית, שימוש בטכנולוגיה מתקדמת והרבה מקוריות. הזמנה לבר מצווה יכולה להיראות מאוד יקר עם השקעה כספית לא גבוהה. לא צריך להתאמץ רבות כדי להשיג הזמנה כזו, יש מספיק כלים היום שייעזרו לכם להפיק הזמנת בר מצווה מקורית עם מראה יוקרתי. ניתן להיעזר במעצבת גרפית או לעצב הזמנות בר מצווה באמצעות מערכת מקוונת של אחד מבתי הדפוס. בתי דפוס היום מציעים מערכות מקוונות מתקדמות מאוד שכוללות עיצובים גרפיים מקצועיים ומרתקים.

 

הזמנה לבר מצווה כאטרקציה לאירוע שלכם

הורי חתן הבר מצווה מביאים מגוון גדול של אטרקציות לאירוע, ביניהן הזמנות לבר מצווה. היום הזמנות לבר מצווה לא נועדו רק להעביר מידע אודות האירוע. הזמנות בר מצווה יוצרות רושם ראשוני, יכולות להפוך למזכרת/ מתנה למוזמנים, יכולות להכיל הקדשות אישיות ומופקות בצורה כזו שאף מוזמן לא יישאר אדיש כלפי עיצוב ההזמנה וייזכר בה שנים ארוכות אחרי האירוע. הזמנות בעיצוב מקורי לבר מצווה ללא ספק אחת האטרקציות הגדולות עבור המוזמנים שלכם.


נכתב ע"י קטי ניימרק

באדיבות: בית דפוס בירושלים Print2go


הוספת מאמר