• 22-12-2015
  • מאת dzrihen

איך להקטין את ההוצאות החודשיות שלכםוהאם אנחנו יכולים לעבוד עוד ועוד שעות נוספות כדי להרוויח יותר? יש מי שיענה על כך בחיוב אך אחרים יגידו שהם מעדיפים להקטין את ההוצאות החודשיות, ואתם? אם גם אתם שייכים לאנשים שחושבים איך להקטין את ההוצאות החודשיות כדאי שתתחילו מהוצאה משמעותית ביותר שברוב המשפחות בישראל מוציאים אותה: אחזקת הרכב. האם אתם באמת יודעים כמה אתם משלמים על ביטוח רכב בשנה? על דלק? או על תיקונים וטיפולים?

 

פקוחים את העיניים ולוקחים אחריות

מעבר לכך שאולי אתם יכולים לעבור להיות לקוחות של חברת ביטוח אחרת וכך לשלם פחות על ביטוח רכב ועל ביטוחים אחרים, כדאי תחילה לפקוח את העיניים, לקחת אחריות ולבדוק את המצב הנוכחי שלכם היום.

העניין הוא שהרבה אנשים משלמים במשך שנים תשלומים קבועים לכל מיני ביטוחים ושירותים שונים, אך אין להם מושג בכלל שהם משלמים כפול על אותו השירות. אפשר להבין איך אנשים מגיעים למצב הזה, כי הכול יורד עם תשלומי הויזה החודשית וכך אנחנו מאבדים שליטה על מה שקורה. נשמע לכם מוכר ואתם חוששים שגם אתם משלמים יותר מידי על כל דבר בכל חודש? אם כך, עכשיו זה הזמן הנכון לפנות אל חברת הביטוח שלכם ולבקש ממנה פירוט.

 

בואו לעשות סקר שוק

אחרי שתבינו מה וכמה אתם משלמים בכל חודש ובכל שנה לחברת הביטוח, כדאי יהיה להתפנות להשוואת מחירים וסקר שוק. כך תוכלו לדעת לא רק כמה אתם משלמים אלא גם מה המחיר הממוצע במשק, דבר שיעזור לכם לחסוך עוד כספים בשנה הקרובה.   

 


הוספת מאמר