• 29-12-2015
  • מאת sharonkal80

כרית הריון, לידה והנקה

תקופת ההריון מביאה עמה שינויים רבים, גופניים, הורמונליים ורגשיים. לפניכם פתרון מעולה לשינה טובה בלילה למרות הבטן התופחת ולתמיכה בה ובגב.

מהי כרית הריון?

כרית הריון היא כרית ייעודית לגוף המשתנה בתקופת ההריון. כרית זו נועדה לתמוך באיזור של הבטן ההולכת וגדלה ככל שמתמשך ההריון וגם בגב, אשר תומך במשקל הרב שנוסף בשל ההריון לאורך כל היום. כרית ההריון הינה ארוכה יותר מהכריות הרגילות ומאפשרת תמיכה באזורים אלו מבלי לרפד את המיטה בכריות קטנות רבות.

ומה לגבי העובר?

העובר, הנמצא בתוך הבטן ההריונית, צריך גם הוא תמיכה בעיקר על מנת שיוכל להתברג כראוי לקראת סופו של ההריון. כרית ההיריון מאפשרת את התמיכה הזו, בעיקר משום שהיא משנה את הזוויות של עצמות האגן ומשאירה אותו פתוח גם בשעות הלילה ובזמני מנוחה.

בזמן הלידה

זמן הלידה הוא זמן רגיש במיוחד עבור כל אישה. כל דבר קטן יכול לשנות את חווית הלידה ולכן חשוב לדאוג גם לפרטים הקטנים ביותר. אחד הפרטים האלו הוא מציאת התנוחה הנוחה ביותר עבור תהליך הלידה. כמו כן, כל פריט, אשר נותן ליולדת תחושה של "בית" הוא פריט, שיכול לעשות שינוי של ממש בחוויית הלידה. כרית הריון מאגדת בתוכה את שני הנושאים האלו בתוך מוצר אחד, שהוא גם נוח לנשיאה.

לאחר הלידה

בזמן הלידה, הגוף חווה טראומה, בשל התהליך המשמעותי שקורה בזמן כל כך קצר, באופן יחסי, גם אם הלידה עצמה נחשבת לארוכה. היות שכך, הגוף לזמן החלמה – משכב הלידה, ובזמן זה ישנה חשיבות רבה לשינה איכותית בשעות השינה המעטות שיש, כשתינוק חדש מצטרף אל המשפחה.

בהנקה

כרית הריון טובה ואיכותית תשמש אתכם הרבה אחרי ההריון! בשל אורכה וגמישותה, כרית זו מאפשרת גם תמיכה במהלך ההנקה או ההאכלה מבקבוק. כמו כן, היא גם תוחמת את העריסה של התינוק בזמן השינה ומאפשרת לו שינה טובה ונינוחה יותר, בשל העובדה, שכך הוא נזכר בתחושת הביטחון במרחב המצומצם, שהיה לו בזמן שהותו ברחם, טרם יציאתו אל העולם הגדול.


הוספת מאמר