יופי וטיפוח

  • 29-12-2015
  • מאת Adva11

שיער טבעי ואיכותי לפאות

שוק הפאות מורכב מפאות אשר עשויות משיער סינטטי, פאות אשר עשויות משילוב של שיער סינטטי ושיער אמיתי ופאות אשר מותאמות בצורה אישית ומורכבות לפי המידות האישיות של כל אישה, כמובן שהן מגיעות עם שזירה של שיער אמיתי ואיכותי לפי היכולת של כל אישה מבחינה כספית. ככל שהשיער יהיה איכותי יותר כך תצטרכי לשלם יותר על המחיר שנגבה לפי משקל. יש נשים שתעדפנה לרכוש ישער איכותי במיוחד עם פאה קצרה לחיסכון בעלויות ויש כאלה שתתפשרנה על האיכות במידת מה וירכשו את הפאה באורך ארוך יותר, כפי שהן אוהבות ורגילות.


לא להתפשר על מראה טבעי

גם אם את מכורח הנסיבות מחויבת לשמור על השיער נכוסה, אין זה אומר כי את צריכה להסתפק בחבישה של פאה העשויה שיער סינטטי שלא מצליחה לייצר את המסגרת הטבעית עבור הפנים, אותה המסגרת שמקנה את הצורה הטבעית עבור השיער שכלל לא נראה כמו פאה, אלא כמו שיער אמיתי ממש. האפשרות להשתמש בפאות קאסטם מעניקה לנשים רבות את הדרך הכי נעימה לשמור על השיער האמיתי שלהן מכוסה ומוסתר לגמרי מתחת לפאה שמרגישה הכי נוחה בעולם, וגם נראית כך.


הטיפול בפאות מותאמות אישית

רוב הפאניות תאמרנה כי פאות מסוג קאסטם הן הנחטפות ביותר בשוק הפאות ולא בכדי, הרי מדובר בפאות שעשויות משיער אמיתי, ולא רק שיער אמיתי, אלא השיער הכי רך ומבריק שפאה יכולה להיות מורכבת ממנו. יש להבחין היטב בין הסוגים של השיער אשר מיובא עבור הרכבה של פאות קאסטם ולבחור בפאות שמיוצרות בצורה מותאמת אישית תוך מדידה של הראש והתחשבות בכל אלמנט שקיים אצל האישה שאמורה להרכיב את הפאה אל ראשה עבור שימוש קבוע לאחר מכן. רק בצורה זו הפאה תהיה מושלמת עם ההתאמה הכי טובה לראש האישה ולטעם האישי שלה.


הוספת מאמר