עיצוב הבית

  • 30-12-2015
  • מאת kidumyashir

פרגולה במהירות ובזול

פרגולה במהירות ובזול

הקיץ החם כבר הגיע וכולם רק מחפשים את הפינה הקטנה הזאת בצל ליהנות מהיום החמים והנפלא בחוץ מבלי להפוך לשלולית. פרגולות אלומיניום הינן פתרון מעולה לאלו שרוצים ליהנות מפרגולה באיכות גבוהה תוך זמן קצר ובאיכות גבוהה. את הפרגולה מהאלומיניום ניתן לעצב לפי בקשת הלקוח ולפי צורכי החלל אותו הוא מצל.  

לפרגולות מאלומיניום יש יתרונות רבים על פני שאר המתחרים בתחום, רבים מהיתרונות נובעים מתכונות חומר הבסיס- האלומיניום. חומר זה קל ועם זאת עמיד במיוחד נוח לעבודה וניתן לעצבו בכל צורה וצבע שתרצו.

על איכות לא מתפשרים:

למרות המחיר הזול והמשתלם פרגולות אלומיניום עשויות בדרך כלל מחומרים העומדים בתנאים מחמירים של בקרת איכות. אלומיניום הינו חומר איכותי ועמיד בשונה מהמקביל לו בתחום העץ הוא אינו זקוק לטיפול רב ומחזיק מעמד שנים רבות. עץ אם אינו מטופל כהלכה עלול לספוג מים, להתנפח, להינזק ממזיקים ותנאי מזג האוויר שונים. לעומת זאת אלומיניום הינו חומר מתכתי חזק העיד בפני כל תנאי מזג האוויר, מוגן מפני מזיקים ואינו בעל תכונות שינוי פיזיות (לא סופג מים ולא מתנפח או מתכווץ בהתאם לעונה).

אלומיניום הינו יסוד כימי מתכתי, השלישי בשכיחותו על גבי קרום כדור הארץ והנפוץ ביותר מכל סוגי המתכות. האלומיניום כשלעצמו בעל חוזק מתיחה נמוך ועל כן נעשה בו שימוש בתעשייה ביחד עם מתכות אחרות (סגסוגת). השכיחות והזמינות הרבה שלו הקיימת כיום בטבע מאפשרת שימוש נרחב בתעשייה תוך כדי שמירה על מחירי עלות נמוכים. בשל העובדה שכשלעצמו האלומיניום אינו כה חזק ויש צורך בשילוב שלו עם מתכות אחרות עלויות מוצרים העשויים אלומיניום מתייקרות, ועל כן מחיר עבודה עם אלומיניום תלוי בסוג הסגסוגת שבחרתם להשתמש לצורך אותה העבודה.

מהירות ויופי בהינף יד:

מרבית העבודה על יריעות האלומיניום נעשית בבית מלאכה ייעודי והחלקים של המוצרים, כגון פרגולות מאלומיניום מגיעים מוכנים להרכבה ישר בבית הלקוח. בזכות העובדה שמרבית ההכנות של המוצר נעשות הרחיק מאזור ההרכבה חוסך ללקוח זמן, לכלוך ורעש רב. העבודה יכולה להיעשות במהירות והלקוח יקבל פרגולה יפה ועמידה תוך זמן קצר. בבית המלאכה יש כלים ייעודיים היכולים לעצב את המוצר לכל צורה ומרקם שתרצו, ובכך להפוך את פרי המלאכה למוצר הייחודי לכם.

 

 


הוספת מאמר