• 01-01-2016
  • מאת dzrihen

השקעה בנדל"ן בג'קסונוויל פלורידה

ג'קסנוויל היא עיר הנמצאת בצפון פלורידה במזרח ארצות הברית. ג'קסנוויל היא העיר הגדולה ביותר בפלורידה מבחינת האוכלוסייה ומכילה קרוב למיליון איש והספירה עוד נמשכת. השקעה בנדל"ן בג'קסנוויל פלורידה מכילה יתרונות רבים בשל חופיה המדהימים והאקלים הנעים, חיי התרבות והלילה הרבים, ההגירה החוקית והרבה והדבר המרכזי כשחושבים על השקעת נדל"ן במקום מסויים, המחיר הזול שג'קסנוויל מציעה.

מה ג'קסנוויל מציעה בהשוואה לערים אחרות שהשקעה בנדל"ן תשתלם?

ג'קסנוויל מכילה חופים ארוכים ויפהפיים עם אקלים קיצי מעט חם המספקים תנאי מחייה נוחים, מגרשי גולף, מרכז מסחרי הנמצא בכל שכונה, פארקים ומסלולי אופניים וטיפוס רבים, אגמים ומזרקות מושקעים ברחובות הבתים, מרכז תיירותי גדול ובו מוזיאונים, שורת ברים ארוכה, מסעדות ובתי קפה, מלונות, הצגות תיאטרליות מידי שבוע ואנשים שאוהבים תרבות ותיירים. יש בה נמל ים לאורך החוף, שני בסיסי צבא ונמל אווירי גדול שנותן לג'קסנוויל מעמד גבוה ומרכזי בתחום ההפצה בארה"ב. טראומת ההוריקן שארה"ב מתכוננת אליה כל פעם, אינה מגיעה לפלורידה וכשכן מגיעה הנזקים הינם קטנים מאוד ובקושי מרגישים אותה לעומת ערים גדולות אחרות בארה"ב.

האם יקח זמן עד שההשקעה בנדל"ן בג'קסנוויל תשתלם?

 השקעה בנדל"ן בג'קסנוויל פלורידה היא יותר מרצויה ואכן רווחית. העיר נחשבת אחת מהערים הגדולות להגירה חוקית וטובה בארה"ב ובכך התפתחה העיר ומקומות העבודה בה גדלו והאבטלה אינה כמעט קיימת. בג'קסנוויל קיים שדה תעופה גדול לטיסות בתוך ארה"ב, ונמצא רק כרבע שעה נסיעה ממרכז העיר מה שנותן תזוזה רבה בין אנשים. היא נחשבת גם העיר עם הצמחיה הכלכלית המהירה והגדולה ביותר בארה"ב!.

למה להשקיע דווקא עכשיו?

המדינה פלורידה והעיר ג'קסנוויל בפרט הייתה במשבר כלכלי בשנת 2007 אך בזמן האחרון מורגשת עלייה בכלכלה, בתחומי העבודה, בהגירה הטובה, בתיירות ובהתפתחות הכללית של העיר ומחירי הדירות בעיר עדיין לא העלו יותר מידי את מחירם עוד מפגיעת המשבר הכלכלי מה שאומר שלמהר זאת התשובה. מחירם של הנכסים הוא כחמישים עד שישים אחוזים פחות מהשווי בשנת המשבר! ובנוסף אפשר להנות מעלייה להכנסה גבוהה. בבלוג של יריב גולן תמצאו טיפים נוספים להשקעות בארה"ב.

ג'קסנוויל נותנת לנו את החיים הטובים והקלאסיים. המרכז התיירותי, בתי התרבות, המסעדות והנמל על החוף נותן הרגשת נוחות לתיירים. האוכלוסייה בג'קסנוויל היא הגדולה ביותר בפלורידה, הכלכלה ומקומות העבודה גדלים ובכך השקעה בנדל"ן בג'קסנוויל פלורידה תיהיה השקעה בטוחה, במקום בו לא מפסיקים לחיות, מקום לכל הגילאים ושלא נדבר על החוף שתמיד יזכיר לנו את החופים של ישראל ומזג האוויר שדומה מאוד לקיץ שיש בישראל. 

 


הוספת מאמר