עיצוב הבית

  • 03-01-2016
  • מאת avitheking12

עיצוב דירה בתל אביב עם הרבה סטייל

העיצוב הנכון ביותר בעבור הדירה שלכם הוא כזה אשר מספר את הסיפור שלכם, מספר מי אתם ומציג בצורה הטובה ביותר את מי שאתם היום, את מי שהייתם בעבר ואת מי שאתם שואפים להיות בעתיד. עיצוב דירה נכון יוכל לשלב פריטים ישנים עם סגנון, פריטים חדשים אותם תרכשו ופריטים אותם תקבלו מיד שנייה ותשפצו בעצמכם. המסקנה היא כזו, אין חובה בתקציבים גבוהים מאוד בכדי לעצב דירה, יש אפשרות להרכיב תכנית עיצוב דירה גם בתקציב מצומצם.

מי גר בבית?

רגע לפני שנתחיל בתכנון עיצוב הבית נבקש לקבל פרטים אודות מספר הדיירים, גילאים, הרגלים, העדפות וקווים אדומים. אם מתגוררים בבית ילדים עלינו לדעת זאת, אם מתגוררים בבית בעלי חיים עלינו לדעת זאת, אם יש רהיטים עם ערך סנטימנטלי או צבעים מסוימים אותם תרצו בבית עדכנו את המעצב.

עיצוב דירה קטנה

כמעט כל דייר בכל דירה קטנה או גדולה חי בתוך תחושה כי הבית קטן, הסוד לבית מרווח הוא עיצוב נכון. כאשר הבית מתוכנן נכון מועברת תחושה של מרחב, עיצוב דירה נכון יסייע לכם לנצל נכונה את השטח ואת היתרונות של הדירה. כך תרגישו כי הרווחתם הרבה שטח, הפכתם את הדירה מוארת יותר ובעזרת שימוש נכון בכיווני האוויר גם צמצמתם בהוצאות המזגן.

דירות עם סגנון

מספיקים כמה פריטים מיוחדים בדירה בכדי להפוך אותה מיוחדת, היא תהיה מיוחדת בעבורכם כאשר הפריטים האלו יהיו פריטים בעלי ערך אישי. כך למשל אפשר לתאם עיצוב דירה עם תקליטים כאביזר דקורטיבי, פתרונות אחסון יצירתיים ולא שגרתיים כמו ארון המשמש לאחסון משני צדדיו. האמיצים יוכלו לעצב ספרייה כדלת כניסה סמויה לחדר. אם יש לכם אפשרות ללוקה מחדש של המתח נסו להמעיט במסדרונות.


הוספת מאמר