• 03-01-2016
  • מאת avitheking12

בקצרה על rotary encoder בתעשייה הישראלית

מחפשים מידע שימושי על rotary encoder? המקודדים משמשים לקבלת מדע על מיקום הזווית ובקרת תנועת סיבוב האלמנטים. השימוש בהם נחוץ כאשר יש צורך במיקום מדויק (יחסי), המהנדסים הם אלו שמקבלים את ההחלטה באלו מקודדים להשתמש, היום בעזרת rotary encoder מצליחים מהנדסים להפוך מכשירים לחכמים ויעילים יותר. ישנה אפשרות לבחור מקודדים בצורה מדויקת על פי דרישות דיוק קפדניות ותנאים סביבתיים ספציפיים לכל מערכת.

היכן כדאי לרכוש rotary encoder?

אנו מחזיקים במוניטין ובניסיון הדרושים למתן שירות בסטנדרטים בינלאומיים, אנו מייצרים מקודדים וחיישנים מגנטיים ברמה עולמית. כל חומרי הגלם המשמשים לבניית rotary encoder ושאר מוצרים הם חומרי הגלם האיכותיים ביותר. מערכת הקידוד הסיבובית מגנטית מתבססת על ראש קריאה וטבעת ממוגנטת, הטבעת מסתובבת על ראש הקריאה ומזהה את החתימה המגנטית, הדבר מאפשר את הפלט והרזולוציה המבוקשים. rotary encoder משמש היום יישומים בתחום הבריאות, הביטחון, מערכות הדפסה ומערכות מחשוב.

סוגים של rotary encoder

שני הסוגים העיקריים הם מצטברים ומוחלטים, הפלט יוכל לציים את מיקום הפיר כעת או מידע על התנועה של הפיר יחד עם נתונים של מרחק, מהירות ומיקום. השימושים של rotary encoder נפוצים בתעשייה, ברובוטיקה, בעדשות צילום, במערכות מחשב, במערכות רדאר. התעשייה הישראלית עושה שימוש ברכיבים וגם משווקת אותם בחו"ל.

התעשייה הישראלית בתחום זוכה לביקוש רב והערכה בכל רחבי העולם המערבי, חברות ישראלית ומפתחים ישראלים מועסקים בכל העולם. כחברה ישראלית אנו מחזיקים במוניטין בתחום ומספקים שירותים בכל רחבי העולם. את המוניטין של החברה בנינו על איכות, עבודה מדויקת, קדמה, מיטב המוחות, שירות אדיב, חשיבה פורצת גבולות, יזמות והרבה עבודה מסורה. הרכיבים שלנו משמשים מערכות בכל רחבי העולם, הלקוחות כולם מקבלים שירות ומענה מקצועי טכני בסטנדרטים בינלאומיים.


הוספת מאמר