קידום אתרים

  • 07-01-2016
  • מאת שטרודלה

טיולי ג'יפים בצפון

טיולי ג'יפים בצפון - מגלים את הצפון

 

אחד האזורים היפים וגדושים ביותר בישראל הוא אזור הצפון. ישראלים רבים מגלים יותר ויותר עניין בנופים עוצרי הנשימה ומבינים שיש שפע של אתרים, נחלים ומסלולים שאפשר לצאת אליהם, בין אם במסע רגלי ובין אם בטיול ג'יפים. האפשרות השנייה, של טיולי ג'יפים צפון, היא אפשרות שמועדפת על ידי חובבי הספורט האתגרי, אם כי זוהי אטרקציה מהנה גם לטיול משפחתי, ויש לה יתרון משמעותי – טיול ג'יפים מאפשר לכם להספיק הרבה יותר ולחוות את השטח כמו שצריך. אז אילו מסלולים יש בצפון, ואיך כדאי להיערך לחופשה כדי שתהיו בטוחים ורגועים לכל אורכה?

 

אפשרויות לטיולי שטח בצפון

 

מי שמחפש לצאת לטיולי ג'יפים בצפון ישמח לדעת שיש מגוון רחב של אפשרויות ומסלולים, שיכולים להתאים לכל חופשה שהיא – בין אם זוהי חופשה של החבר'ה מהמילואים, חופשה זוגית או נופש משפחתי. מסלולים פשוטים יחסית תוכלו למצוא באזור רמת הגולן, שם תגלו את הטבע העשיר של קדיתא ונחל דישון, או את היופי הרב של נחל גוש חלב ועין עלווה. גם צוק מנרה מתאים למשפחות ולמי שהאתגר פחות מדבר אליו. בגזרת מסלולי השטח המורכבים יותר ניתן למצוא את אום אל קנטיר ונחל סמך או את חורבת סמך. בגליל התחתון יש אתגרים נוספים בנחל יבנאל, ואילו באזור הכרמל תוכלו לצאת למסלולים המאתגרים יותר במוחרקה או בחורבת סומק. כאן יחכו גם כמה מסלולים קלילים ומהנים מאוד, בנחל קיני או ברמת מנשה. אין ספק כי כל מי שחובב טיולי ג'יפים בצפון ימצא מסלול שמתאים לו, לצרכיו ולנסיונו בטיולי שטח, כך שכל שנותר לכם לעשות הוא פשוט לבחור את האופציה הרלוונטית ביותר לכם וליתר הנוסעים שאתכם.

 

חשוב לדעת מראש

 

טיולי ג'יפים בצפון הם חוויה של ממש, אבל הם יכולים להפוך לחוויה פחות נעימה אם לא נערכים אליהם נכון. ראשית, אם אתם שוכרים ג'יפ במיוחד לרגע הנסיעה, וודאו היטב את תקינותו כדי להימנע מתקלות בלתי צפויות בשטח, וכן בדקו מול חברת ההשכרה מה המדיניות שלה במקרה חירום. הצטיידו בכל מספרי החירום הדרושים ובכל הציוד הדרוש כדי להבטיח שתהיו רגועים בשטח – לרבות ציוד עזרה ראשונה, אוכל מספק, מים ובעיקר מפות, כדי שתוכלו להתמצא בקלות ולהגיע ליעדכם. בנוסף, מומלץ לקבוע מראש האם אתם מתכוונים לישון בשטח, כדי להיערך גם לצורך כך עם אוהל, שק שינה וכל ציוד אחר לו אתם זקוקים. טיול ג'יפים הוא חוויה מיוחדת, אם נערכים אליה נכון.


הוספת מאמר