עיצוב הבית

  • 10-01-2016
  • מאת kidumyashir

מפקח בנייה

מפקח בנייה- כך תחסכו לעצמכם כסף ועוגמת נפש

אדם רגיל, שתהליך בניה יכול להיות זר לו, יכולה לעלות לו בהרבה כסף, בגלל ליקויי בנייה שיגלה עם השנים, במידה ולא היה לו מפקח בנייה. יש לבצע את הליכי הבנייה, מול מפרטים וחוזים מסודרים. כל שלבי הבנייה אלה הם תהליכים שהם עתירי ממון. חשוב להיפגש עם חברת פיקוח בנייה, לפני שתתחילו לבחור קבלן ולאחר שיש לכם את האישורים הדרושים לבנייה על המגרש שרכשתם. חברת פיקוח בנייה, תדאג לכך כי התכניות שלכם עומדים על פי התקנים וקבלן הבניין, יהיה הנכון ביותר עבורכם, הן מהבחינה המקצועית והן מבחינת המחיר שהחברה תדרוש. ישנם קבלנים רבים שאינם מקצועיים, או שחוסכים בחומרי הבניין, מה שגורם למבנה להיות מלא בליקויים והבניה לא תהיה איכותית.

פיקוח מקצועי על הבנייה שלכם

מפקח בניה, יכול לבדוק גם את הקבלן ולהביע עלו דעה. יש אנשים שעושים בחוכמה ומבקשים כי המפקח של הבניה, ימליץ להם על קבלן ידוע וטוב. רוב חברות פיקוח הבניה, מכירות ועומדות בקשרים תמידיים, עם קבלני בניין מקצועיים והם יוכלו להמליץ לכם בחום על קבלנים מקצועיים ויסודיים. מי שחושב לחסוך בבנייה, כדאי כי לא יפסח על שלב של חברת פיקוח בנייה. זהו השלב החשוב ביותר. דמיינו לעצמכם תזמורת פילהרמונית ללא מנצח... זה בדיוק כך, כי מי שמנצח על הבנייה יהיה מפקח מוסמך בעל שנים שזה מקצועו והוא ידע להתמודד מול הגורמים השונים העוסקים בבנייה. מי שבונה, יקבל הנחיה ראשונית וקבלת החלטות למפרט הביצוע והכנת תקציב לבית. ההתאמה של הבניה על פי לוחות הזמנים, תוכל להיות קלה יותר, באמצעות חברת פיקוח בניה.

עריכת ביקורות שוטפות לבנייה

גם מעקב של פיקוח אחר התשלומים לאנשי המקצוע השונים הקשורים לבנייה, יתבצע באמצעות חברת פיקוח בנייה. כל שלב יעבור בדיקה ויקבל אישור להמשיך הלאה את הבניה. גם תיאום הביצוע יערך מול אותם בעלי המקצוע השונים.

  .

חברה מקצועית לפיקוח בנייה

זה השיקול הכי נכון לעשות, בחירה של מפקח בנייה מחברה ידועה כמו מ.ג.י, אשר קיימת כבר משנת 1994 ומנהלה מר עופר רוטנברג, עוסק כמפקח בנייה מזה כמה עשורים. לחברה יש כבר פרויקטים רבים שהיא ביצעה ברחבי הארץ. באמצעות חברת מ.ג.י תהיו שקטים כי לא יהיו ליקויי בנייה שיגרמו לכם לשלם כסף רב מאוחר יותר. בישראל, יש הרבה מקרים של ליקויי בנייה והיום, שימוש בשירותיה של חברת מפקחי בנייה, הפכה להיות נפוצה יותר. הליווי בבניה ובפיקוחה, יהיה מתחילת הפרויקט ועד סופו.


הוספת מאמר