עיצוב הבית

  • 10-01-2016
  • מאת kidumyashir

פיקוח בנייה

פיקוח בנייה- כי זה מה שעושים היום

ההחלטות בדבר בנייה הן לא פשוטות וכאשר לא מוצאים ,ידיים ורגליים" בתחום, הדבר הנכון והבטוח ביותר לעשות הוא לפנות אל חברת פיקוח בנייה, אשר תפקח על הבנייה בכל שלביה, על פי המפרט הטכני. ניתן לבצע גם בחירה של קבלנים מהשורה הראשונה שמדייקים בעבודה ושהם בעלי ניסיון רב בתחום הבנייה, באמצעות פניה לחברת פיקוח בנייה, אשר תוכל להמליץ לכם בחום על קבלנים ואנשי מקצוע שמולם הן עובדות כבר שנים רבות. ניתן למצוא גם קבלני משנה העסקי בתחום תשתיות המים והחשמל. כך, תהיו בטוחים, כי עבודת והליכי בנייה, מתבצעים כהלכה. על מנת שתמנעו אי נעימויות ועוגמת נפש שונות, חשוב כי תיפנו לחברת פיקוח הבנייה, שתהיה אמינה ובעלת ניסיון רב.

חיסכון בכסף ובנייה בטוחה

חשוב לדעת כי חיסכון יכול לגרום לא מעט טעויות, מיוחד, כאשר מדובר על בנייה. חיסכון בחברת פיקוח בנייה, עלולה לגרום לכם לטעות מרה, כי אולי תשלמו כסף לפיקוח הבנייה, אך תחסכו הרבה יותר, במיוחד אם יתגלו ליקויים שיכולתם למנוע מבעוד מועד. גם מבחינת איכות האיטום חברת הפיקוח על הבנייה, תנהל מעקב שוטף, אחר התקדמות הביצוע של הבנייה והתאמתם ללוחות הזמנים, כפי שנקבעו מראש בחוזה ההתקשרות מול נקבלן ובעלי המקצוע השונים. התפקיד של חברת פיקוח הבנייה, הינו בין השאר, לערוך בקרב ומעקב תקציבי שוטף בכל זמן הביצוע.  הביקור באתר בנייה יהיה כפעמיים בשבוע מטעם חברת הפיקוח, מילוי דוחות, רשימת ריג'קטים ובדיקה של תיקון ריג'קטים קודמים. בנייה של יסודות, יציקות ממ"ד יהיו חייבים בנוכחות של מפקח בנייה.

 חברת פיקוח הבנייה, תעניק דיווחים שוטפים און לין לבעלי הנכסים, כך שאף הם יהיו מרוצים ובדעה שיש מי שמפקח על מפעל חייהם שהוא בית חלומותיהם.

 

פיקוח בניה באמצעות חברת פיקוח בנייה מובילה

היום, יותר מתמיד, פיקוח בנייה הפך להיות מבוקש בגלל כל המקרים שכבר שמענו עליהם בשני האחרונות כמו מבנים שנבנו ולאחר כמה שנים, הם כבר הפכו להיות מסוכנים למגורים. יש לבחור בקפידה חברת פיקוח, אשר יש לה שנות וותק רבות. אחת החברות המובילות, הינה חברת מ.ג.י,  בהנהלתו של עופר רוטנברג שהוא בעל כמה עשרות שנים בתחום פיקוח הבנייה. ניתן למצוא פרויקטים רבים שבוצעו באמצעות חברת מ.ג.י, הכוללים בנייני מגורים, ווילות פרטיות ומבני תעשייה רבי קומות. באמצעות חברת מ.ג.י, תהיו בטוחים כי יהיה לכם דיווח מלא מהשטח ויהיה פיקוח מלא על כל הליך של הבנייה.

 


הוספת מאמר