עיצוב הבית

  • 10-01-2016
  • מאת kidumyashir

פיקוח בנייה- לבנות בית בצורה בטוחה

פיקוח בנייה- לבנות בית בצורה בטוחה

מי שיודע ומבין בבנייה, היה מבין שזהו גורם הכרחי להצלחת הפרויקט. יש אנשים שמרוב שהם מתלהבים מהבניה עצמה, הם מוותרים על  השלב החשוב ביותר שהוא פיקוח בנייה. פיקוח זה, יחסוך הרבה כסף לאנשים שמעוניינים, כי הבית שלהם יהיה בטוח מפני נזקים עתידיים או טעויות בנייה של קבלנים, מה שקורה בישראל בקרב הרבה בתים.  הבנייה הינה תהליך מורכב שבנוי מהרב גורמים אנושיים ולכן, מפקח בנייה, הינו הדבר הראשון שיש לחשוב עליו לפני בחירת הקבלן.  בהרבה בתים שנבנים מדי שנה, מתגלים ליקויים לא מעטים ולכן, זו הסיבה שיש להיעזר במפקח מנוסה שפשוט יהיה נוכח בשלבי הבנייה השונים ועד לסופה.

סמכות מקצועית שתעמוד מול הגורמים השונים בבנייה

זו בעצם המהות של בעלי המקצוע כמו פיקוח בנייה כאשר בונים נכס או בניין מגורים. גם תזמון בעלי המקצוע השונים האחראים על הבניה, יתבצע באמצעות אותם מפקחי בנייה. בדרך זו, תהיו סמוכים ובטוחים, כי הבניה תתקדם בקצב הנכון ויהיה לכם את מועד הכניסה לנכס, בדיוק כפי שהובטח לכם בחוזה מול הקבלן. מדובר על גורם מקצועי מרגיע, היות ובינינו, מי לא מעוניין להיות שקט, כאשר מדובר על מפעל חיים כמו הבית שלכם? באמצעות מפקח בנייה, תדעו כי אתם לקראת הדרך הנכונה בבניה של נכס שלא יהיו בו ליקוים שונים, היות ויש מי שיפקח על כל בעלי המקצוע המעורבים בהליכי הבנייה.

בחירה נכונה של מתכננים בתהליך הבנייה

ישנם אינספור אלמנטים מורכבים בבנייה של בניין גורים א בית פרטי. ההצלחה של אותם אלמנטים, תלויה בחברת פיקוח בנייה שעשויה אף לבחור עבורכם נכונה, את מתכנני הבנייה, אדריכלים, מהנדסי קונסטרוקציה, קבלנים וכן, בדיקה קפדנית של חומרי הבנייה שהם לא פחות חשובים מהבנייה עצמה. חשוב לא רק לחלום על בית מושלם, כי אם ליישם את החלום שיהיה חלום ולא גילוי של טעויות וליקויי בנייה שכבר יהיה מאוחר מדי בעת שתגלו אותם.

 

חברת פיקוח בנייה אמינה -  מ.ג.י

חברות פיקוח בנייה, יש הרבה בישראל, אך יש למצוא חברה אמינה במיוחד. חברת מ.ג.י, בהנהלת עופר רוטנברג שהוא מפקח בניה מעל ל-22 שנה, הינה אחת החברות המובילות בתחום פיקוח בנייה. במהלך שנות ניסיונה, חברת מ.ג.י, בנתה מספר רב של פרויקטים בבניה, למגזר הפרטי והעסקי. החברה, מתמחה בבנייה של קוטג'ים ווילות ובנייה של בנייני מגורים ותעשייה רבי קומות. מ.ג.י, עוסקת גם בפרויקטים של תמ"א 38 בערים מרכזיות בארץ.

 

 


הוספת מאמר