עיצוב הבית

  • 13-01-2016
  • מאת kidumyashir

כל מה שרציתם לדעת על פרגולה תלויה

כל מה שרציתם לדעת על פרגולה תלויה

ישנם אנשים שאינם יודעים, כיתד לנצל את גינתם עד תום. חשוב לתכנן נכון את החללים השונים בגינה. בארץ שטופת שמש כמו ישראל, ניתן לראות היום פרגולות בכל חצר או מרפסת. ניתן למצוא פרגולות על עמודים או פרגולה תלויה. ניתן למצוא פינה בקיר שבה אתם מעוניינים לנצל את החלל, כך שיהיה מרווח יותר, פרגולות תלויות יכולים להוות תשובה הולמת. מי שמעוניין בפרגולה העשויה מעץ, חיי לדעת, כי קיימת תחזוקה בכל שנה של צביעה ושימור העץ באמצעות חומרי מגן מיוחדים. מי שיש לו גינה בסגנון כפרי, יעדיף פרגולה העשויה מעץ.

גם אלומיניום, הינו חומר מבוקש היום, היות וניתן למצוא סגנונות צביעה שדומים לעץ. התחזוקה של פרגולה העשויה אלומיניום היא אפסית, האלומיניום הינו חומר שידוע בחוזקו ועמידותו וניתן למצוא בתים רבים שמתקינים פרגולה תלויה העשויה מאלומיניום.

פרגולה תלויה - חיבור לקיר באמצעות כבל פלדה

חיבור לקיר הבית, כאשר אנו מעוניינים להתקין פרגולה תלויה חייב להתבצע, באמצעות כבלים העשויים מפלדה, במיוחד אם הגג הוא כבד ויש עליו רעפים. יש לצין כי שימוש בחומר גלם כמו אלומיניום, בהתקנת פרגולות תלויות, הוא עדיף הרבה יותר, מאשר חומר גלם כמו עץ. תנאי מזג האוור בארץ, יתאימו לפרגולה מחומר גלם כמו אלומיניום, כך שהפרגולה לא תחליד ותחזיק מעמד למשך שנים רבות.

בהתקנת פרגולות תלויות, חשוב, כי מתקין מקצועי, יתקין את הפרגולה. לרוב, נהוג לחבר שתי שרשראות העשויות ברזל בכל צד. הפרגולות התלויות, חייבות להיות מעוגנות בחיבורים בעלי תקן, כך שיהיו בטוחים שלא ייקרעו פרגולו חייבות להיות מותקנות בזהירות ומקצועיות, שכן פרגולות הן כבדות ואם הן לא מותקנות כהלכה, הן עשויות לגרום לאסונות כמו נפילה ופגיעה בבני הבית או באורחים. פרגולה בין שני קירות תומכים, נראית ממש כמו פרגולה על עמודים. חשוב להשקיע בפרגולה חזקה שתהיה בטיחותית.

פרגולה תלויה זה עולם הפרגולות

ישנן חברות שמייצרות פרגולות, פנייה לחברה בעלת שם ומוניטין, כמו עולם הפרגולות, עשויה להיות מכרעת, היות יש לפנות לחברה אשר יש לה ידע וניסיון רב בבניית פרגולות מחומרי גלם שונים. צוות החברה, יגע וייעץ לכם, לגבי הפרגולה אותה אתם מעוניינים להתקין במרפסת או בחצר הבית. עולם הפרגולות, מספקים שירותי תכנון ועיצוב לפרגולות תלויות או על עמודים במגוון חומרי גלם. הפרגולות של חברת עולם הפרגולות, נבנות על פי תו תקן ישראלי והן בטיחותיות. ניתן להתאים פרגולה על פי הזמנה מיוחדת ובמחירים השווים לכל כיס.

 


הוספת מאמר