עיצוב הבית

  • 17-01-2016
  • מאת kidumyashir

איטום גגות

איטום גגות

 

אחת הבעיות המציקות ביותר אשר יכולות להתגלות בבית שלנו היא רטיבות. הרטיבות היא בעלת פוטנציאל לנזק רב והיא מתפשטת במהירות. ייתכן, כי הרטיבות שלנו מגיעה כתוצאה מפיצוץ מסוים בצנרת שלנו. אפשרות נוספת היא, שהרטיבות מגיעה מהגג של הבניין שלנו, שלא נאטם לחלוטין. על מנת להימנע מהבעיה הזאת, בניינים רבים מזמינים, לפני שהחורף מגיע, עבודות איטום גגות. לעיתים קרובות, יהיה צורך לחדש את האיטום שבגג, על מנת לשמור על האפקטיביות של חומר האיטום.

 

חומרי איטום

 

איטום גגות ניתן לביצוע היום באמצעות מספר חומרים. השיטה הראשונה והוותיקה ביותר היא איטום באמצעות זפת. כאן, ניתן לבצע את האיטום באמצעות שכבה אחת של זפת, או באמצעות שימוש בשתי שכבות, כאשר בין שתי השכבות נמצא חומר מבודד כלשהו. ישנו צורך לחזור על האיטום אחת למספר שנים. שיטה שנייה לאיטום היא שימוש ביריעות ביטומניות- היריעות הללו נחשבות לחומר קל לעבודה ובעל רמת איטום גבוהה, לכן נעשה בו שימוש רב יותר מאשר בזפת. כמו כן, האיטום יכול להתבצע באמצעות שימוש בחומרים אקריליים או פוליאוריטניים- אלו חומרים שניתן למרוח או להתיז אותם והם חדשים יחסית בשוק.

 

תהליך האיטום

 

איטום גגות הוא תהליך שמתבצע ביעילות רבה יותר, כאשר הוא נעשה תחת ידיו של קבלן איטום מקצועי. פירוש הדבר הוא, שהקבלן מציע לכם שלל חומרי איטום והוא מסוגל לבחור את חומר האיטום הטוב ביותר על סמך מצבו של הגג שלכם. קבלן האיטום גם מחויב לעשות שימוש בחומרים בעלי תו תקן ישראלי (על מנת לוודא שהם אכן מבצעים איטום) והוא נדרש לספק אחריות על עבודתו. משך האחריות משתנה משיטת איטום אחת לאחרת, אך היא צריכה להיות בעלת שלוש שנים, לכל הפחות. בסוף העבודה, על מנת לוודא שהאיטום התבצע כמו שצריך, מקובל לבצע הצפה של הגג, על מנת להעביר בדיקת איטום.

 

לעבור את החורף בראש שקט

 

חברת ארגמן איטום מספקת שירותי איטום גגות ברמה הגבוהה ביותר, מתוך תפיסה לפיה לאיטום הגג יש השפעה גדולה על איכות החיים שלנו. החברה מציעה עבודות איטום בשלל טכניקות, כאשר בנוסף לגגות, החברה גם מבצעת איטום מקלטים ומרתפים. אנו לא רק מספקים שירותי מנע מפני רטיבות בחורף, אלא גם מגישים שירותי חירום לבניינים אשר סובלים מרטיבות ניכרת במהלך עונת החורף. השורה הארוכה של הלקוחות המרוצים של החברה, מכל רחבי הארץ, מעידה על איכות העבודות שלנו. 


הוספת מאמר