עיצוב הבית

  • 17-01-2016
  • מאת kidumyashir

זיפות גגות

זיפות גגות

 

החורף יכול להיות עונה נפלאה- מראה הטיפות הנוקשות על החלון בזמן סערה, כשאתם ספונים בבית מחומם היטב, יכול להיות מחזה רומנטי ביותר. מה שפחות רומנטי הוא מצב שבו אתם מרימים את הראש למעלה ומגלים שעל התקרה שלכם הולך וגדל עיגול לא סימפטי של רטיבות. במצב הזה, אתם תצטרכו להזמין איטום לגג שלכם, על מנת למנוע את התפשטות הרטיבות ויצירת מוקדי רטיבות חדשים בעתיד. אחת הדרכים להבטחת גג בעל יכולת איטום היא זיפות גגות. זהו אומנם חומר מלכלך ביותר, אך הוא מספק רמת איטום טובה למדי, בייחוד כאשר העבודה מתבצעת כמו שצריך.

 

איך נזפת את הגג שלנו?

 

זיפות גגות היא עבודה הדורשת מספר ימים, עד לקבלת התוצאה הסופית. בשלב הראשון, יש להכין את הגג לעבודות הזיפות- לנקות כל לכלוך שנמצא על הגג, כי כאשר ישנו לכלוך, הוא פוגם באפקטיביות הזפת. לפני מריחת הזפת, יש למרוח שכבה של חומר יסוד בשם פלינקוט. הפלינקוט תורם ליכולת של הזפת לאטום את הגג בצורה טובה יותר. לאחר מכן, מתבצעת מלאכת הזיפות, כאשר היא יכולה להתבצע בכמה דרכים- שימוש בשכבה אחת של זפת או בשתי שכבות של זפת, שבניהן נמצא חומר נוסף. לאחר שקבלן האיטום מרח את הזפת,מתבצעת הלבנה של הגג, באמצעות סיד או באמצעות חומרי הלבנה אחרים. לבסוף, יומיים לאחר סיום העבודה, מתבצעת בדיקה לאיטום הגג על ידי הצפתו.

 

התאמה לעונת הקיץ

 

זיפות גגות היא עבודה שנעשית על מנת להתגונן מפני המשקעים בחורף. הציפייה שלנו, אם כן, שזיפות טוב של הגג יספק לנו חורף יבש. אף על פי כן, צריך לזכור שהגג מלווה אותנו בכל השנה, כך שהזיפות צריך להתחשב גם בעונת הקיץ. עבודת זיפות שלא מבוצעת כראוי, לא רק שלא מונעת את הרטיבות של החורף, אלא היא גם מחממת לנו את הבית באופן משמעותי במהלך עונת הקיץ. על מנת להימנע מהתופעה הזו בקיץ, חשוב למרוח חוחמר הלבנה על הזפת לאחר מריחתה על הגג. החומר הלבן מקבל פחות קרני שמש וכך מצטמצם שיעור חימום הגג.

 

ארגמן איטום- לזיפות הגג שלכם

 

אנחנו יודעים, עד כמה גג שלא מזופת כראוי הוא סיוט עבור דיירי הבית- בחורף ובקיץ יחדיו. לכן, אנו מבצעים את עבודות הזיפות במקצועיות בלתי מתפשרת, תוך שימוש בחומרים המתקדמים ביותר שישנם בשוק. הלקוחות הרבים שעשו שימוש בשירותינו יכולים להעיד על הרמה הגבוהה שלנו.


הוספת מאמר