עיצוב הבית

  • 17-01-2016
  • מאת kidumyashir

יריעות ביטומניות: מבער שיוצר קסמים

יריעות ביטומניות

 

הקדמה הטכנולוגית מאפשרת לנו לפתח חומרים יעילים יותר, שמספקים את העבודה בצורה קלה יותר מבעבר. התפתחות זו ניכרת גם בתחום איטום הגגות- אם בעבר היינו צריכים להסתפק רק בזפת השחורה, היום אפשר למצוא חומרים נוספים, שיכולים גם הם להבטיח לנו חורף יבש ונעים. החומר המוביל בשוק הוא, ללא ספק, יריעות ביטומניות. כאשר נעשה שימוש ביריעות איכותיות בטכניקת עבודה מקצועית, תוכלו להיות רגועים לגבי הגג שלכם למשך תקופה ארוכה מאוד.

 

נא להכיר- יריעות ביטומניות

 

יריעות ביטומניות הן חומר איטום, אשר נוצר מחומר שהוא תוצר לוואי של הפקת נפט. אל החומר הזה מכניסים סיבים מסוגים שונים (זכוכית וכו'), שמשפרים את כושר הגמישות והעמידות של היריעות. היריעות הללו מהוות, במרבית המקרים, את פתרון האיטום הטוב ביותר. זאת, בשל שני יתרונות חשובים: זהו חומר קל יותר לעבודה בהשוואה לזפת, שהן זהו חומר גמיש ולא מלכלך, כמו הזפת. בנוסף, זהו חומר בעל רמת איטום גבוהה ביותר והוא כבר מגיע בצבע בהיר- מה שחוסך את הזמן וההשקעה הכרוכים בהלבנת הגג, במידה ואנחנו מזפתים את הגג שלנו. את היריעות מניחים על גבי הגג (גם גג שכבר זופת) באמצעות שימוש בדבק מיוחד. בשוק ניתן למצוא שני סוגים של יריעות ביטומניות- סוג אחד מיועד לאיטום גגות וסוג שני מיועד לאיטום מרחבים תת קרקעיים (מרתפים ומקלטים).

 

לא כל אחד יכול לאטום לכם את הגג

 

יריעות ביטומניות הן, בבסיסן, חומר יעיל, אך יעילותן נפגמת כאשר הן מופקדות בידיו של קבלן איטום לא מקצועי או לא מנוסה. חובה להשתמש ביריעות בעלות תות תקן ישראלי, המבטיח את איטום הגג. עבודת האיטום דורשת גם הכנה מקדימה, ליצירת תשתית יציבה ליריעות- ניקוי לכלוך, הסרת חלקי איטום רופפים והסרת חלקי בטון וטיח לא יציבים. לאחר מכן, יימרח החומר המחבר בין הגג ליריעות והיריעות יולחמו לגג, כאשר הן מונחות זו לצד זו.

 

האיטום הטוב ביותר- ארגמן איטום

 

יריעות ביטומניות הן חלק בלתי נפרד מעבודות האיטום שחברת ארגמן איטום מבצעת בכל רחבי הארץ. כמובן, שאנו עושים שימוש אך ורק ביריעות בעלות תו תקן, אשר מותקנות בצורה המיומנת והמקצועית ביותר על גבי הגג שלכם. בנוסף, אנו מספקים גם שירותי איטום נלווים, כמו איטום קירות חיצוניים. אם כבר ישנה רטיבות בקיר או בגג שלכם, אנחנו נהיה בשבליכם גם במצבים כאלו, על מנת לתת מענה מיידי ויעיל לרטיבות שלכם.  


הוספת מאמר