עיצוב הבית

  • 17-01-2016
  • מאת kidumyashir

קבלני איטום

קבלני איטום

 

העבודה על הבית שלנו אף פעם לא נגמרת. תמיד נרצה או נצטרך לעשות שינויים כלשהם בבית שלנו. חלק מהשינויים הם שינויים קטנים יחסית, שאנחנו יכולים לבצע בעצמנו. עם זאת, ישנם מצבים, בהם לא נוכלן להסתדר לבד ונצטרך את העזרה של בעלי מקצוע. קבלני איטום הם אחת מהקבוצות שאת עזרתם נצטרך, על מנת להבטיח תנאי מגורים הולמים. קבלני האיטום מספקים לנו שירותי איטום, למניעת כניסתם של מים אך תוך הבניין שלנו. בחירה מושכלת של קבלן האיטום שלנו היא חשובה, שכן מדובר בפרויקט בעלות גבוהה ובעל השלכה על העתיד שלנו.

 

מה קבלני האיטום יכולים להציע לכם?

 

סוג העבודות העיקרי שבו מתמחים קבלני איטום הוא איטום גגות. איטום הגגות נעשה לקראת עונת החורף במספר אופנים- זיפות, יריעות ביטומניות וחומרים מבודדים. הזיפות, שהינה הטכניקה המוכרת ביותר, יכולה להתבצע בשכבה אחת, או בשתי שכבות, שבניהן נמצא חומר מבודד מסוג אינטרגלס או פיברגלס. היריעות הביטומניות היא אחת השיטות הפופולאריות ביותר, שכן מדובר בחומר גמיש אך בעל רמת איטום גבוהה ביותר. האיטום יכול להתבצע גם באמצעות חומרים אקריליים (חומר שדומה לצבע שאיתו צובעים את קירות הבית). בד בבד, האיטום יכול להתבצע גם במקומות אחרים בבית שלכם- בקירות החיצוניים, במרתפים או במקלטים שלכם. איטום קירות ומקלטים מצריך שימוש בטכניקות אחרות מאשר איטום גג.

 

בחירת קבלנים לאיטום

 

מלאכת האיטום היא מלאכה אשר להתבצע אחת למספר שנים. לכן, בחירה של קבלן האיטום, מתוך המבחר של קבלני איטום הפועלים בשוק, צריכה להתבצע על בסיס איכות העבודה ואיכות החומרים שנעשה בהם שימוש. ישנם חומרים יעילים יותר ופחות לאיטום הגג או המקלט, אך חשוב שהחומרים יהיו בעל תו תקן ישראלי בנושא זה- חומר ללא תו תקן לא יספק לכם את האיטום הדרוש. המלצות לקבלני איטום יעילים וטובים ניתן להשיג באמצעות האינטרנט או באמצעות מקרובי משפחה וחברים. אם אתם מעוניינים בשיטת איטום מסוימת, השוו בין מספר קבלנים המבצעים אותה- מבחינת זמן העבודה, החומרים בהם נעשה השימוש, המחיר ועוד.

 

ארגמן איטום- הקבלן שיעמוד לצדכם

 

קבלן איטום אמין הוא מצרך חשוב בשוק. מתוך כך, אנו פועלים לאספקת שירותי איטום גגות, מקלטים ומרתפים מתוך מחויביות גבוהה ללקוח. אצלנו, אין "בערך" או "באמצע"- כל עבודת איטום מתבצעת על ידי שימוש בחומרים הטובים ביותר, המתאימים לשטח בו מתבצע האיטום. אנו עומדים לרשותכם בכל שאלה ובכל הזמנת איטום. 


הוספת מאמר