עיצוב הבית

  • 17-01-2016
  • מאת kidumyashir

זיפות גגות מושלם לחורף נהדר

זיפות

 

אם אנחנו זקוקים לאטום את הגג שלנו- כהכנה מקדימה לעונת החורף או לאחר שכבר הוטפיעה הרטיבות- נמצא היום בשוק מספר שיטות לביצוע העבודה. השיטה המוכרת ביותר, שעדיין נשארת עימנו, היא זיפות הגג. כעקרון, ישנן שיטות יעילות יותר ממנה לאיטום הגג, אך ישנם מצבים, בהם השימוש בזפת יהיה השיטה הטובה ביותר לאטום את הגג שלכם. האחריות הניתנת על עבודת הזיפות משתנה בהתאם לסוג העבודה, אך משך הזמן המקובל לאחריות על עבודות איטום מסוג זה הוא שלוש שנים. בדרך כלל, מאחר ומדובר בחומר המוכר ביותר, עבודת הזיפות תהיה הזולה ביותר, בהשוואה לאיטום באמצעים אחרים.

 

שיטות לזיפות הגג

 

תחום זיפות הגגות לא נשאר מאחור והוא מציג היום מספר שיטות לזיפות הגג, אשר חלקן משלבות שימוש בחומרים נוספים, מתקדמים יותר. השיטה הבסיסית ביותר היא זיפות הגג בשכבה אחת, כאשר מעל לשכבה הזו מורחים חומר בידוד לבן. זאת, על מנת לא להוביל לחימום הגג בעונת הקיץ. שיטה שנייה ושלישית לזיפות הגג כוללות מריחת שתי שכבות זפת, כאשר בין השכבות ישנו חומר מבודד (אינטרגלס או פיברגלס). השימוש בשני חומרים אוטמים מגדיל את יעילות האיטום של הגג.

 

בחירת קבלן האיטום

 

במידה ואתם מחפשים קבלן איטום אשר יבצע זיפות לגג שלכם, חשוב לשים לב לנסיון של הקבלן. ככל שמדובר בקבלן וותיק יותר, כך הוא יידע לומר לכם, האם שיטת הזיפות בכלל מתאימה לגג שלכם וכן איזו שיטת זיפות מתאימה לגג שלכם. מעבר לכך, ישנה חשיבות גדולה לשימוש בחומרי איטום תקניים- כאלו שמצויידים בתו תקן ישראלי. חומר הזיפות שהקבלן שלכם צריך לבחור להשתמש בו הוא חומר מסוג 75/25. בחירת חומר זיפות לא תקין יאלץ אתכם לשלם הון רב על עבודה לא מקצועית. שלבי הלבנת הגג ובדיקת האיטום מתבצעים מספר ימים לאחר השלמת עבודת האיטום (לכל הפחות יומיים).

 

זיפות מקצועי באמצעות ארגמן איטום

 

חברת ארגמן איטום היא חברה אשר ממוקמת במושב גאליה. ארגמן איטום מספקת עבודות איטום מקצועיות ביותר לכל מטרה: איטום גגות באמצעות זיפות או יריעות ביטומניות, איטום מקלטים ומרתפים, יצירת שיפועים של בט קל ועוד. כאשר אתם מזמינים את שירותי האיטום שלנו, אתם מזמינים צוות מקצועי, אשר מלווה אתכם משלב בדיקת הגג ועד לשלב בדיקת האיטום לאחר ביצוע העבודה. כמובן, שהמחירים של העבודות שלנו הם מחירים אטרקטיביים יותר, אשר הופכים את מלאכת האיטום לקלה יותר מאי פעם.  


הוספת מאמר