• 19-01-2016
  • מאת avitheking12

גישור לפתירת כל סוגי הסכסוכים

סכסוכים הנפתרים בבית המשפט מסתיימים עם צד מפסיד וצד מנצח, שירותי גישור ישיגו בעבורכם הסכם המבוסס על הסכמה של שני הצדדים. פנייה אל גישור בחיפה כדאית כאשר יש לכם נכונות ומוטיבציה להגיע להסכמה ולסיים את הסכסוך מחוץ לבית המשפט. סכסוכים שנפתרים בעזרת גישור יתבססו על הסכמים טובים יותר לשני הצדדים, ההסכמים האלו יציבים למשך תקופה ארוכה יותר בהשוואה להסכמים הנכפים עליכם בבית המשפט.

אלו סכסוכים אפשר לפתור בעזרת שירותי גישור בחיפה

אנו מטפלים בכל סוגי הסכסוכים תוך התמקדות בגישור גירושין, גישור בסכסוכים משפחתיים על ירושה, גישור בסכסוכים בין שותפים לעבודה ועוד. את כל סוגי הסכסוכים אפשר לפתור בעזרת גישור, כל עוד יש לשני הצדדים רצון טוב לעשות זאת נצליח לנהל את המשא ומתן, לשמור על ערוצי תקשורת פתוחים ולחתור להסכמה מהירה.

יתרונות של גישור בחיפה

א.      פתרון מהיר יותר לסכסוכים ומחלוקות בתחומים שונים.

ב.      גישור בחיפה אידאלי בעבור מקרים אותם תרצו לפתור מחוץ לכותלי בית המשפט.

ג.       שירותי גישור יהיו זולים יותר בהשוואה לשכירת עורכי דין והתנהלות ממושכת בבית המשפט.

ד.      הסכמים הוגנים המשרתים את טובת שני הצדדים, ההסכם לא נכפה על אף אחד מהצדדים.

ה.      אפשרות להשמיע את הטענות שלכם בפני הצד השני בצורה ישירה.

שירותי גישור בחיפה ניתנים על ידי צוות מקצועי ומיומן, הצוות מצליח בכל יום להוביל עוד זוג להסכם גירושין מהיר והוגן, להסדיר תביעות מחוץ לבית המשפט ולחסוך גם לכם כספים וזמן. גם בתי המשפט החלו בשנים האחרונות ממליצים על שירותי גישור לפתירה מהירה וטובה יותר של סכסוכים. אנו מציעים שירותי גישור בחיפה לתושבי העיר והאזור כולו, המומחיות שלנו היא היתרון שלכם, צרו קשר ותצטרפו גם אתם לקהל הלקוחות המרוצים שלנו.


הוספת מאמר