• 20-01-2016
  • מאת jordan7878

מצלמות אבטחה לעסק

מגוון רחב של עסקים מחזיקים סחורות ורכוש רב בבית העסק שלהם. מצלמות אבטחה לעסק הם מצרך חיוני (ובמרבית העסקים אפילו הכרחי) שנועד לשמור על העסק ובמרבית ההסכמים מול חברות הביטוח קיים סעיף שמחייב את בית העסק להתקין מצלמות אבטחה.

בעולם המודרני ישנן טכנולוגיות מתקדמות של מצלמות אבטחה לעסקים שמאפשרות לבעל העסק לצפות בזמן אמת בצילומים מבית העסק. בעזרת אינטגרציה שמשלבת בין מערכות שו"ב ביטחוניות בתוכנת שליטה ובקרב לבין מרכיבים אלקטרוניים, יכולים בעלי העסקים להבטיח את ההגנה על הסחורות והציוד היקר בעסק שלהם.

איזה מערכת אבטחה לעסק מתאימה לכם?

"מבצר טכנולוגיות" מובילה בתחום המיגון והאבטחה של עסקים וארגונים. יכולת ההתאמה של מערכת המיגון והצילום המתקדמת והמתאימה ביותר לצורכי העסק מאפשרת לבעלי עסקים ליהנות ממחירים מתאימים לצרכיהם, ביטחון ותיעוד של הסחורות והחלקים השונים במחסנים ובמשרדים.

כחלק מהטכנולוגיות אשר משולבות במערכות האבטחה השונות קיים זיהוי ופענוח אנליטי שמאפשר לתחום, להגן ולערוך בקרה באזורים הרגישים של העסק בזמן אמת. שילוב של חיישנים ססמים הוא חלק חיוני לצורך הגנה סמוי ובלתי ניתנת לזיהוי.

כמה ממאפייני המערכות של "מבצר טכנולוגיות":

במטרה להבטיח לעסקים שמירה והגנה מרבית על העסק שלהם, המערכות הטכנולוגיות של מבצר מותאמות לצרכים ומשלבות טכנולוגיות מתקדמות במיוחד שמסייעות להגן על העסק והאזורים הרגישים מפני גניבות ופריצות. המערכות השונות מזהות אובייקטים בטווח של עד 100 מטר ומפיצות התראה חזותית למוקד אודות החדירה. באמצעות תיחום אזורים סטריליים ומאובטחים ולמידת תוואי השטח המאובטח ומניעת התרעות שווא תוכלו להגן על העסק בצורה המחמירה ביותר. המערכות השונות עמידות לתנאי מזג האוויר הקשים ביותר על מנת להבטיח הגנה ותיעוד בכל מזג אוויר לאורך כל עונות השנה.

"מבצר טכנולוגיות" – המערכת שתשמור לך על העסק

חברת "מבצר טכנולוגיות" פעילה משנת 1983 ומובילה בתחום התקנת מערכות הביטחון ושירותי מוקד. בין לקוחותיה של החברה נמנים ארגונים, מערכות ביטחון ולקוחות מהמגזר העסקי והפרטי. בעזרת הטכנולוגיות המתקדמות והמחירים הנוחים, תוכלו גם אתם להבטיח את השמירה על העסק שלכם בכל זמן נתון. השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.


הוספת מאמר